Тренер Кривбаса: «Після перерви команда, як-то кажуть, розвалилась»
Дмитро Кара-Мустафа – про спаринг з «Минаєм»
![Тренер Кривбаса: «Після перерви команда, як-то кажуть, розвалилась»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/170/orig_634069.jpg)
Тренер «Кривбаса» з Кривого Рогу Дмитро Кара-Мустафа дав оцінку контрольному матчу команди з «Минаєм» (1:4) на закарпатських зборах.
«У першому таймі ми грали в принципі краще за суперника. За виключенням декількох моментів. Після одного з них ми грубо помилились у центрі, це дитяча помилка, коли нам забили гол. Свої ж моменти ми не реалізували. У другому таймі ми дали ігрову практику молоді. А вийшло так, що вони вийшли, та чогось злякались… Так нам здається.
Вони розгубились, після чого ми отримали другий, третій, четвертий голи… Після перерви команда, як-то кажуть, розвалилась. Хоча після другого голу заробили пенальті, й можна було повернутись до гри. Але не вийшло, тому маємо такий результат. Після перерви у складі «Минаю» грали футболісти, які пройшли усю школу УПЛ, а у нас – молодь плюс новачки», – розповів Кара-Мустафа.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Кандидат на премію Пушкаша. В Аргентині забито супергол бісіклетою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697498.jpg)
![ВІДЕО. Кандидат на премію Пушкаша. В Аргентині забито супергол бісіклетою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697498.jpg)
Вальтер Боу став автором шедеврального голу на 90-й хв
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
Суперником українця у півфіналі ОІ був Арлен Лопес із Куби
![Зеленський звернувся до Магучіх, Геращенко та Кохана після успіху на ОІ-24](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697407.jpg)
![Зеленський звернувся до Магучіх, Геращенко та Кохана після успіху на ОІ-24](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697407.jpg)
![Прес-служба Олімпіади – про медаль Магучіх: «Дрімота приносить вам золото»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697415.jpg)
![Прес-служба Олімпіади – про медаль Магучіх: «Дрімота приносить вам золото»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697415.jpg)
![Анчелотті звернувся до Переса та попросив підписати відомого воротаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697390.jpg)