Тренер Кривбаса: «Після перерви команда, як-то кажуть, розвалилась»

Дмитро Кара-Мустафа – про спаринг з «Минаєм»

899
0
ФК Кривбас Кривий Ріг

Тренер «Кривбаса» з Кривого Рогу Дмитро Кара-Мустафа дав оцінку контрольному матчу команди з «Минаєм» (1:4) на закарпатських зборах.

«У першому таймі ми грали в принципі краще за суперника. За виключенням декількох моментів. Після одного з них ми грубо помилились у центрі, це дитяча помилка, коли нам забили гол. Свої ж моменти ми не реалізували. У другому таймі ми дали ігрову практику молоді. А вийшло так, що вони вийшли, та чогось злякались… Так нам здається.

Вони розгубились, після чого ми отримали другий, третій, четвертий голи… Після перерви команда, як-то кажуть, розвалилась. Хоча після другого голу заробили пенальті, й можна було повернутись до гри. Але не вийшло, тому маємо такий результат. Після перерви у складі «Минаю» грали футболісти, які пройшли усю школу УПЛ, а у нас – молодь плюс новачки», – розповів Кара-Мустафа.

(5)

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 07:22 0

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ