Як виступили українці? Старт Ліги конференцій: Ковталюк забив за Ділу

Стартував 3-й сезон третього за престижністю єврокубкового турніру

2037
0
Фото Sport.ua. Матч Паневежис – Мілсамі

Цього тижня стартував 3-й сезон третього за престижністю єврокубкового турніру – Ліга конференцій 2023/24.

Нижче наведено результати ігор 1-го раунду кваліфікації (Q1) Ліги конференцій. У них зіграли чимало українців.

Команда ДАК 1904 зі Словаччини здобула домашню перемогу над грузинською «Ділою» з рахунком 2:1. У гостей відзначився український форвард Микола Ковталюк. Переможець цієї пари у Q2 стане суперником полтавської «Ворскли».

У матчі в місті Міріамполе між «Паневежисом» з Литви та «Мілсами» з Молдови (2:2) зіграли одразу троє українців. У господарів поля Артем Щедрий вийшов в основі та був замінений на 63-й хвилині, Роман Мірошник вийшов на заміну на 85-й хвилині. А у гостей усю гру провів хавбек Ярослав Терехов.

Український захисник Антон Братков зіграв весь матч за вірменський «Пюнік» проти естонської «Нарви» (2:0). У гостьовому матчі естонської «Левадії» проти словацької «Жиліни» (1:2) український форвард Ілля Марковський отримав травму і був замінений уже на 27-й хвилині.

За команду «Санта-Колома» з Андорри весь матч із клубом «Пенібонт» з Уельсу (1:1) зіграв український захисник Андрій Маркович. Аналогічно хавбек Іван Литвиненко провів на полі усі 90 хвилин у грі «Динамо» Батумі проти албанської «Тірани» (1:1). Зрештою, український півзахисник Денис Дедечко взяв участь у гостьовому матчі «Зімбру» з Кишинева проти «Ла-Фіорити» із Сан-Марино (1:1).

Зустрічі-відповіді пройдуть через тиждень, 20 липня.