Шахтар – АЕК Афіни – 0:5. Текстова трансляція матчу

Гарсія, 12, 40, 65, Зін, 83, 86

Удод, 22, Кастильйо, 52 – Амрабат, 14

Удод, 28 (друге попередження) – Амрабат, 15 (неспортивна поведінка)

«Шахтар»: Твардовський – Корнієнко, Матвієнко, Бондар, Гочолеішвілі – Кастільйо, Удод – Топалов, Глущенко, Зубков – Келсі.

«Шахтар» (2 тайм): Пузанков – Фарина, Ракіцький, Бондар (Дрозд, 81), Козік – Топалов, Очеретько, Кастільйо (Цуканов, 59), В'юнник – Келсі (Янович, 71), Сікан.

Запасні: Пузанков, Фарина, Козік, Ракіцький, Очеретько, Сікан, В'юнник.

АЕК Афіни: Атанасіадіс – Хаджисафі, Мукуді, Віда, Рота – Шиманські – Еліассон, Амрабат – Джонссон – Цубер, Гарсія.

Стадіон: «Combinatie Wil Overwinnen» (Роттердам, Нідерланди).

13 липня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

13 липня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Без м'яча завершує гру Шахтар.

13 липня о 19:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Гол. Зіну скинув ван Веєрт м'яч із лівого флангу штрафного під удар зльоту.

13 липня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Гол. Зін на дальній з-поміж двох захисників подачу з правого флангу.

81’

Дрозд вийшов замість Бондаря.

13 липня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Подачу з правого флангу від Козіка забрав до рук воротар.

13 липня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Суперники готують безліч замін, тоді як гра майже зупинилась.

13 липня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Янович дограватиме замість Келсі.

13 липня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Шахтар намагається пресингувати біля центральної лінії.

13 липня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Гол. Пузанков привіз момент на власні ворота невдалими діями в штрафному, після чого його перекинув Гарсія.

13 липня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Не вдається Шахтарю зачепитись за м'яч на чужій половині.

13 липня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Сікан у центрі поля пошкодив стегно.

13 липня о 19:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Цуканов замінив Кастільйо.

13 липня о 19:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Подачу зі штрафного з лівого флангу від Еліассона перехопили захисники.

13 липня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

В'юнника оточили суперники під час дриблінгу перед штрафним та відібрали м'яч.

13 липня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Кастільйо попереджений за фол на правому фланзі атаки.

13 липня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Навіс із правого флангу Бондар на дальній зняв із голови Гарсії.

13 липня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

МОМЕНТ! Джонсон вискочив на побачення з воротарем через лівий фланг, але Пузанков перевів м'яч на кутовий.

46’

Шахтар у другому таймі грає таким складом: Пузанков – Фарина, Ракіцький, Бондар, Козік – Топалов, Очеретько, Кастільйо, В'юнник – Келсі, Сікан.

13 липня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

13 липня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 липня о 18:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Прокотився м'яч штрафним Шахтаря під час прострілу з правого флангу атаки суперників, але завершення не було.

13 липня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Дальній удар від Зубкова з правого флангу пішов до рук воротаря.

13 липня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Гол. Гарсія не відчув спротив Корнієнка на правому фланзі штрафного на вгатив у дальній кут.

13 липня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Власне Цубер і пробив зі штрафного в стінку.

13 липня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Цубера збили на вході до лівого флангу штрафного.

13 липня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Фол від Хаджисафі на лівому фланзі атаки проти Гочолеішвілі.

13 липня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Еліассон пройшов Корнієнка на правому фланзі атаки, але його дальній удар блокував Матвієнко.

13 липня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Цубер у центрі штрафного завершував простріл із правого флангу, але переграти Твардовського не зумів.

13 липня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

ВИЛУЧЕННЯ! Удод знову пішов у підкат у центрі поля й знову зіграв у ноги супернику.

13 липня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Голкіпер помилився з вибиванням м'яча, але Келсі не дали пробити здалеку.

13 липня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ! Еліассон пострілом із лівого флангу штрафного в ближній кут потурбував Твардовського.

13 липня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Удод підкатом у центрі поля зупинив просування суперника до атаки.

13 липня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Глущенко на лівому фланзі не переграв один-в-один двох суперників.

13 липня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Простріл Гочолеішвілі з правого флангу на дальній не встиг завершити Топалов.

13 липня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Зубков із дуже далекого штрафного запустив м'яч абикуди.

13 липня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Але матч товариській, тому в меншості греки не гратимуть.

15’

ВИЛУЧЕННЯ! Амрабат вчасно не закрив рота й арбітр його знову попередив.

13 липня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Попереджений Амрабат за розмови з арбітром.

13 липня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Топалов в офсайді під час передачі на лівий фланг атаки.

13 липня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Гол. Гарсія в дотик розстріляв ворота на завершення прострілу з лівого флангу до штрафного.

13 липня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Знову розганяли атаку лівим флангом греки, але м'яч спрямували в аут.

13 липня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Команда ван Леувена пробує власні силі в контролі над м'ячем.

13 липня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Цубер відібрав м'яч перед штрафним у захисника, але здалеку лише покотив до рук Твардовського.

13 липня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

АЕК захопив ініціативу.

13 липня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Засильний м'яч пішов на хід Амрабату на лівий фланг атаки.

13 липня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Шахтар намагається тиснути на суперників від початку гри.

13 липня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

13 липня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 липня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 липня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 13-го липня, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» та АЕК Афіни. Матч пройде в Роттердамі (Нідерланди), на полі стадіону «Combinatie Wil Overwinnen», початок о 18:00.

Чемпіони України продовжують на «дорослому» рівні знайомитись із роботою Патріка ван Леувена в повноцінних європейських умовах. До розташування «Шахтаря» ще не повернулася більшість наших збірників, а хтось, як, наприклад, голкіпер Анатолій Трубін, може взагалі не повернутись. Однак це не завадило «гірникам» уже в першому матчі влаштувати повноцінне шоу проти нідерландського АЗ Алкмар (3:3). На цей раз «помаранчево-чорним» протистоятиме чемпіон та володар Кубка Греції, АЕК з Афін, який готується до третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – АЕК Афіни.