Переможний гол Кочергіна. Результати матчів 1-го раунду Ліги чемпіонів

10843
0
ФК Ракув. Владислав Кочергін

У Європі розпочався похід за головним континентальним клубним трофеєм.

11 липня відбулося 10 матчів 1-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів 2023/24, ще 5 ігор пройдуть 12 липня.

Гол українця Владислава Кочергіна приніс польському «Ракуву» перемогу в дебютному матчі клубу у Лізі чемпіонів. Команда українського хавбека виграла матч першого раунду кваліфікації у естонської «Флори» (1:0).

Український захисник «Лудогорця» Ігор Пластун провів на полі весь матч проти Балкані із Косова (0:2) та запам'ятався жовтою карткою на 19-й хвилині.

За латвійську «Валмієру» 78 хвилин відіграв українець Іван Желізко, після чого його замінили. За латвійський клуб у матчі проти словенської «Олімпії» з Любляни (1:2) на заміну на 65-й хвилині вийшов боснієць Ріфет Капіч, який перейшов із «Кривбасу» в екстреному режимі прямо перед матчем ЛЧ.

У складі «Урарту» з Вірменії весь домашній матч проти боснійського клубу «Зрінськи» (0:1) провів українець Євген Цимбалюк та отримав жовту картку за фол на 90+5 хвилині. А ось український захисник Іван Зотько всю гру залишався на лаві запасних господарів поля.

Матч між командами «Хамрун Спартанс» (Мальта) та «Маккабі» Хайфа (Ізраїль) було припинено на деякий час, оскільки на стадіоні в Мальті почалися заворушення, фанати команд влаштували перестрілку фаєрами.

Поєдинки у відповідь цих команд пройдуть через тиждень.