Динамо – Янг Бойз – 3:3. Текстова трансляція матчу

«Динамо» (Україна) - «Янг Бойз» (Швейцарія) - 3:3.

Дубінчак, 9, Беніто, 23, Лустенбергер, 90, аг - Еліа, 19, Нсамме, 37, пен, Лакоми, 65.

Попов, 54 - Фасснахт, 43.

«Динамо»: Бущан - Тимчик, Дячук, Попов, Дубінчак - Сидорчук (Шепелєв, 59), Шапаренко (Андрієвський, 59), Буяльський (Царенко, 70) - Ярмоленко (Лєднєв, 70), Беніто (Діалло, 70), Кабаєв (Волошин, 59).

Запас: Моргун, Ігнатенко, Боль, Яцик, Караваєв, Малиш, Біловар, Рамадані.

«Янг Бойз» (старт): Расіоппі - Угрінич, Камара, Еліа, Фасснахт, Янко, Нсаме, Ніассе, Бішель, Малувуну, Сілер.

«Тіссот-Арена» (Біль, Австрія).

_____________________________________

12 липня о 21:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

90’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Діалло зліва накрутив суперника, прострілив і Лустенбергер зрізав м'яч у свої ворота!

12 липня о 21:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Ще один дальній удар летить мимо лівої штанги воріт Динамо.

12 липня о 21:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

МОМЕНТ!

Дальній удар Ганвуля метрів з 25 летить над лівою дев'яткою воріт Бущана!

12 липня о 21:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Заміни в Динамо.

Караваєв замість Дубінчака, Малиш міняє Тимчика.

12 липня о 21:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Діалло тричі відпрацював в захисті у своєму штрафному за хвилину.

12 липня о 21:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

До речі на полі є ще один Беніто - у складі Янг Бойза.

12 липня о 21:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Лєднєв вибігав на швейцарського воротаря, але заплутався у власних ногах.

12 липня о 21:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Момент!

Удар Тимчика з правого кута штрафного в ближню дев'ятку відбиває голкіпер!

12 липня о 21:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Впав темп гри, зникла цілісність в Динамо, яка була раніше.

12 липня о 21:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Діалло в атаці грає ліктями.

12 липня о 21:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Андрієвський легко пробиває в руки голкіперу здалека після розіграшу штрафного.

12 липня о 21:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Замни в Динамо.

Царенко замість Буяльського, Лєднєв міняє Ярмоленка, а Діалло - Беніто.

12 липня о 21:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Дубінчак виносить головою навіс зліва.

12 липня о 21:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Ще один дальній удар Лакоми після рикошету летить на кутовий.

12 липня о 21:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

ГОЛ!

Лукаш Лакоми отримав м'яч і метрів з 20 ввігнав його і правий нижній кут. Опорники відверто проспали.

12 липня о 21:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Динамо контролює м'яч. Сьогодні гру дивитися цікаво, на відміну від попередніх зборів, команда виглядає непогано.

12 липня о 21:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Ярмоленко тим часом відмовився від капітанської пов'язки, вона в Буяльського.

12 липня о 21:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Шепелєв замість Сидорчука, Андрієвський замість Шапаренка, Назар Волошин змінив Кабаєва.

12 липня о 21:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Дячук перериває закидання.

12 липня о 21:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Тепер в Дубінчака пошкодження. Попов тим часом апелює та отримує гірчичник.

12 липня о 21:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Момент!

Беніто вивів на ударну позиицію Буяльського, але в того не вийшов удар з гострого кута!

12 липня о 21:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Момент!

Везе динамівцям - вихід Ганвуля на Бущана закінчився неточним ударом. Тим часом у Попова пошкодження, медики на полі.

12 липня о 21:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Момент!

Беніто продерся по лівому фланзі, подав, але Ярмоленка там не було!

12 липня о 21:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Сидорчука збили біля динамівського штрафного.

12 липня о 21:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

В Динамо замін нема, в суперників їх вистачає.

12 липня о 20:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

12 липня о 20:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Фасснахт фолить на Кабаєві, зриваючи контратаку.

12 липня о 20:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Момент!

Бущан тягне м'яч в стрибку з лівої дев'ятки після удару з лінії штраного.

12 липня о 20:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Момент!

Знову все справа - Кабаєв перевів на Ярмоленка, той п'ятою запустив Тимчика, навіс якого від лицьової неточно замикав Беніто головою.

12 липня о 20:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Фасснахт не зумів спіймати м'яч на ногу зліва в штрафному Динамо.

12 липня о 20:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

ГОЛ!

Нсамме пробив по центрі, Бущан завалився направо.

12 липня о 20:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Пенальті!

Удар п'ятою Еліа влучив у руку Тимчику.

12 липня о 20:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Шапаренко після навісу Ярмоленка не обробив м'яч.

12 липня о 20:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Небезпечно!

Тимчик розганяв атаку після пасу Дячука, обігрався з Буяльським, опинився права перед кіпером і сильно пробив - мимо лівої штанги.

12 липня о 20:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Беніто фолить в нападі.

12 липня о 20:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Бущан вийшов і в падінні забрав м'яч після атаки швейцарців по центру.

12 липня о 20:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Йде позиційна боротьба в центрі поля.

12 липня о 20:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Відразу ж Бущан виловив удар в ближній кут низом метрів з дванадцяти.

23’

ГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Ярмоленко справа з гострого кута віддав п'ятою на дальню штангу, там м'яч підібрав Дубінчак, віддав трохи назад на удар Беніто, котрий ударом з кількох метрів знову вивів киян вперед.

12 липня о 20:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Динамівці пробують контролювати м'яч на свойї половині.

12 липня о 20:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

ГОЛ!

Попов позиційно помилився, Дячуку не вистачило швидкості підстрахувати, внаслідок чого Еліа вибіг на Бущана і переграв голкіпера.

12 липня о 20:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Момент!

Після навісу з кутового відбувся удар і Бущан витягнув з-під перекладини!

12 липня о 20:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Штрафний біля динамівського штрафного вкрай невдало виконав Угринич.

12 липня о 20:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Забивають динамівці, але там явний офсайд.

12 липня о 20:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Небезпечно!

Після обрізки Тимчика в центрі поля м'яч опинився в нашому штрафному і Дубінчак з Поповим зуміли заблокувати удар з близької відстані!

12 липня о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Ярмоленко запустив Тимчика справа, той від лицьової прострілив, Кабаєв пропустив, Беніто не пробив, але на дальній штанзі набіг Дубінчак і ударом з кілької метрів відкрив рахунок!

12 липня о 20:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Небезпечно!

Дубінчак отримав пас п'ятою на забігання і в чужому штрафному пробив з гострого кута - воротар відбив на кутовий!

12 липня о 20:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Закидання Бущана на Кабаєва вийшло засильним.

12 липня о 20:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Беніто сьогодні грає в нападі, цікаво. Були думки, що там вийде Ярмоленко, але Андрій грає на своїй звичній позиції.

12 липня о 20:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

12 липня о 19:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

11 липня о 23:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 12 липня, відбудеться товариський поєдинок, в якому гратимуть київське «Динамо» та швейцарський «Янг Бойз». Гра пройде в місті Біль (Австрія) на полі стадіону «Тіссот-Арена», початок - о 20:00 за Києвом.

Кияни провели три попередні поєдинки на зборах, по-перше, в розминочному темпі («Динамо» Бухарест, «Вольфсбергер» та «Триглав» були розгромлені відповідно з рахунками 4:1, 8:0 та 9:0), а по-друге, без відеотрансляцій, тому матч з швейцарцями буде першою нагодою в сезоні побачити гру підопічних Мірчі Луческу. Суперник - міцна швейцарська команда, яка вже і вибивала колись киян з Ліги чемпіонів, і грала з ними внічию минулого року теж в рамках передсезонної підготовки.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Динамо» - «Янг Бойз».

(16)

Прокинулись після перерви. Динамо в Києві знищило Колос
Футбол | 05 травня 2024, 17:23 85

Команди провели прісний перший тайм, але в другому колектив із Ковалівки посипався