Карпати у контрольному матчі розібралися з Металістом

Битва команд Першої ліги

3800
4
ФК Карпати

В Ужгороді відбувся контрольний матч між командами Першої ліги «Карпати» та «Металіст». Перемогу здобула львівська команда з рахунком 3:1.

У складі команди Маркевича голи забивали Підлепенець, Ігор та Сидун, у суперника відзначився Рязанцев.

Карпати (Львів) – Металіст (Харків) – 3:1
Голи: Підлепенець, 3, Іґор, 43, Сидун, 59 – Рязанцев, 36

Склад Карпат у першому таймі: Ільющенков, Романюк, Мизюк, Порох, Саків, Підлепенець, Клименко, Рябов, Картушов, Демченко, Іґор.

Склад Карпат у другому таймі: Ільющенков, Долгов (Полегенько), Векляк, Савчин, Сухар, Галенков, Матвєєв, Чачуа, Костенко, Сидун, Кожанов.

Склад Металіста у першому таймі: Фастов, Дігтяр, Горяїнов, Бусько, Вернаттус, Чідомере, Багачанський, Мораренко, Синчук, Кайдалов, Рязанцев.

Склад Металіста у другому таймі: Шумілов, Бусько (Оріховський), Голубка, Габріель, Абрамов, Самуель, Горенко, Цвіренко, Рязанцев (Красніков), Карпізін, Тепляков.