Автогол голкіпера. Колос забив Чернігову три м'ячі у товариському матчі

У команди з Ковалівки відзначилися Владислав Велетень та Антон Салабай

942
0
ФК Колос

У понеділок, 10 липня, «Колос» зіграв у Ковалівці контрольну гру з ФК «Чернігів» і переміг суперників з рахунком 3:0.

У першій половині «Колос» мав велику перевагу та багато моментів і вже на другій хвилині вийшов вперед завдяки автоголу голкіпера чернігівців.

У середині тайму хороший шанс не використав Безбородько, пробивши вище воріт. А за 10 хвилин арбітри не зарахували гол Дениса через офсайд. Перед перервою Велетень красивим ударом головою після навісу з лівого флангу подвоїв перевагу.

Саме Антон Салабай став автором третього м'яча після блискучої атаки на лівому фланці. Ємець та Мякушко все зробили для голу, а Антон чітко завершив атаку. Надалі ковалівці могли забити ще, але і трьох красивих голів було достатньо для перемоги у поєдинку.

Товариський матч, 10 липня, Ковалівка

Колос Ковалівка – Чернігів – 3:0

Голи: автогол голкіпера, Владислав Велетень, Антон Салабай.

Колос (перший тайм): Волинець, Золотов, Бурда, Бондаренко, Демченко, Оріховський, Велетень, Богданов, Ільїн, Цуріков, Безбородько.

Колос (другий тайм): Волинець (Пахолюк, 64), гравець на перегляді, Лучкевич, Гончаренко, Ємець, Мякушко, Велетень, Гусол, Криворучко, Мілько, Салабай.