| Оновлено 10 липня 2023, 18:23
672
0

Збірна Латвії перемогла у чоловічій Срібній Євролізі з волейболу

У фінальному протистоянні латвійські волейболісти двічі обіграли команду Угорщини

672
0
CEV

У європейському волейболі завершилися всі ігри двох найпрестижніших турнірів для національних збірних. У Золотій Євролізі у жінок успіху досягла національна збірна України, яка у фіналі виявилася сильнішою за шведських волейболісток. А у чоловічому турнірі українці посіли друге місце, поступившись у вирішальній грі збірній Туреччини.

Тепер обидві наші команди наприкінці липня виступлять у Кубку претендентів і поборються за єдину путівку до Ліги націй наступного сезону. Календар жіночого турніру вже відомий, а суперницями підопічних Івана Пєткова в 1/4 фіналу буде Хорватія.

Тим часом напередодні було розіграно ще один приз – у Срібній лізі серед чоловіків. У фіналі, що складався з двох матчів, зустрічалися збірні Латвії та Угорщини. Обидва поєдинки виграли латвійські волейболісти 3:1 та 3:0.

Безперечно, це великий успіх для Латвії. До речі, минулого сезону збірна України, готуючись до чемпіонату світу, зустрічалася із цією командою. Матчі вийшли наполегливими та цікавими. І ще раз нагадаємо, що наставником нашої збірної вже багато років є латвійський фахівець Угіс Крастіньш.

Срібна Євроліга з волейболу. Чоловіки
Фінальні матчі. 6 та 9 липня
Угорщина – Латвія

1:3 (25:17, 10:25, 21:25, 11:25)
Латвія – Угорщина
3:0 (25:21, 25:16, 25:18)

У жіночій Срібній Євролізі переможцем стала збірна Естонії.

(5)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!