Чемпіонат світу з пляжного футболу пройде в ОАЕ з 15 до 25 лютого 2024 року

12298
7
АПФУ

Збірна України з пляжного футболу здобула путівку на ЧС-2024, обігравши у вирішальному матчі команду Молдови з рахунком 5:2.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Підопічні Миколи Костенка та Олександра Корнійчука успішно провели європейську кваліфікацію чемпіонату світу 2024. Відбірковий турнір пройшов з 5 по 9 липня у Баку, столиці Азербайджану.

16 команд були поділені на 4 групи. По дві найкращі команди вийшли до 1/4 фіналу. Чотири переможці чвертьфіналів відібралися на ЧС-2024 в ОАЕ, який відбудеться з 15 по 25 лютого 2024 року.

Спочатку у групі B Україна в овертаймі обіграла Іспанію (4:3 OT), потім завдала поразки Польщі (3:2). У третьому турі збірна України обіграла команду Литви (4:1) та вийшла до чвертьфіналу з першого місця.

Суперником України у чвертьфіналі стала команда Молдови, яка посіла друге місце у групі A, програвши лише Італії (1:3), але перемігши Азербайджан (3:2) та Естонію (6:2).

Україна у досить складному поєдинку обіграла Молдову з рахунком 5:2 і вийшла на чемпіонат світу 2024!

Уже на 2-й хвилині Олег Зборовський відкрив рахунок після розіграшу кутового, але невдовзі Леонід Подлєснов відновив рівновагу. У другій 12-хвилинці українці знову вийшли вперед завдяки влучному удару Олександра Пославського, однак молдовани зусиллями Думітру Граура ще раз встановили паритет – 2:2.

На початку третього періоду Андрій Пашко забив третій м'яч команди, а ще за дві хвилини Дмитро Войтенко – четвертий. І майже відразу ж Андрій Неруш довів перевагу синьо-жовтих до трьох голів. Отже, 5:2 – перемога українців.

Оновлення. Також на ЧС-2024 пробилися команди білорусі, Португалії та Італії.

Пляжний футбол. Кваліфікація ЧС-2024

Баку (Азербайджан), 5–9 липня 2023 року

1/4 фіналу, 9 липня

• 15:15. білорусь – Франція – 3:1
  • 16:30. Португалія – Данія – 8:3

17:45. Україна – Молдова – 5:2

Голи: Зборовський, 2, Пославський, 22, Пашко, 25, Войтенко, 27, Неруш, 29 – Подлєснов, 5, Граур, 23.

Україна: Неруш, Пославський, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко, Левченко, Щитник.

Молдова: Істраті, Гарановський, Міце, Скіценко, Чех, Боровський, Турта, Подлєснов, Сіргі, Граур, Ігнат, Кожокарь.

• 19:00. Італія – Іспанія – 4:3 OT

Переможці матчів 1/4 фіналу вийшли на ЧС-2024.

(63)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву