Складна перемога. Україна обіграла Польщу й стала лідером групи відбору ЧС

Синьо-жовті виграли другий матч змагань із пляжного футболу в Баку

12179
4
BSWW

6 липня о 13:45 збірна України з пляжного футболу успішно зіграла важливий матч кваліфікації ЧС-2024 проти Польщі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Підопічні Миколи Костенка та Олександра Корнійчука беруть участь у європейській кваліфікації чемпіонату світу 2024. Відбірковий турнір проходить з 5 по 9 липня у Баку, столиці Азербайджану.

16 команд поділені на 4 групи. По дві найкращі команди вийдуть до 1/4 фіналу. Чотири переможці чвертьфіналів кваліфікуються на ЧС-2024 в ОАЕ, який відбудеться з 15 до 25 лютого 2024 року.

У першому турі Україна в овертаймі обіграла Іспанію (4:3 OT), а Польща завдала поразки Литві (3:1). Таким чином, у другому турі зустрічалися лідери групи B.

Перший період зустрічі проти поляків залишився за українцями завдяки влучному удару головою Ігоря Левченка. У другому періоді на гол Лося українці відповіли м'ячем Андрія Борсука. А от на 23-й хвилині стався неприємний епізод – голкіпер Андрій Неруш заробив червону картку й залишив поле.

На початку третьої 12-хвилинки поляки реалізували чисельну більшість, але за дві хвилини до кінця основного часу Олег Зборовський ударом бісіклетою приніс українській команді перемогу (3:2).

Синьо-жовті зуміли виграти важливий матч групового раунду в Польщі (3:2) та очолили турнірну таблицю групи B. Практично напевно – це гарантія плей-оф. У разі перемоги над Литвою (7 липня о 13:45) українці вийдуть до чвертьфіналу з першого місця.