Англія обіграла Португалію у чвертьфіналі Євро U-21. Це на руку Україні

Єдиний у матчі гол забив Ентоні Гордон на 34-й хвилині

7
Getty Images/Global Images Ukraine. Гордон і Гіббс-Уайт

Продовжуються поєдинки стадії 1/4 фіналу Євро-2023 U-21.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

2 липня у Кутаїсі у чвертьфіналі між Англією та Португалією перемогли представники Туманного Альбіону (1:0). Єдиний у матчі гол забив Ентоні Гордон на 34-й хвилині.

Тепер Англія у півфіналі зіграє проти команди Ізраїлю, яка днем раніше обіграла Грузію за пенальті.

Цей результат на руку збірній України, яка 2 липня о 22:00 у румунському місті Клуж-Напока проведе чвертьфінал проти Франції. Суперник вийде до півфіналу на Іспанію, яка 1 липня обіграла Швейцарію в овертаймі.

Перемога у чвертьфіналі принесе підопічним Руслана Ротаня путівку до півфіналу та на Олімпійські ігри 2024, а у разі поразки збірна України зіграє додатковий матч за 5-те місце та олімпійську перепустку проти команди Грузії.