Україна поступилася Азербайджану й зіграє за 7 місце на Європейських іграх

Суперником збірної України у заключному матчі буде команда Польщі

4444
4
АПФУ

30 червня о 15:30 пройшов матч за 5–8 місця Європейських ігор 2023 між збірними України та Азербайджану з пляжного футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Турніри з пляжного футболу ІІІ Європейських ігор, у яких беруть участь чоловіча та жіноча збірна України, проходять у період з 27 червня по 1 липня у польському Тарнуві.

Збірна України стартувала з перемоги над Італією (6:5), потім програла Швейцарії (2:4) та виграла у Молдови (6:5). Синьо-жовта команда при поділі посіла третє місце у групі та грає за 5–8 місця.

Україна програла Азербайджану з рахунком 6:7 та зіграє за 7-ме місце з Польщею.

Гру з Азербайджаном українці почали не надто вдало. Однак, незважаючи на пропущений м'яч вже на 1-й хвилині, перший період вони зуміли виграти завдяки голам Олександра Пославського та Олега Зборовського.

У другій 12-хвилинці Андрій Пашко та Дмитро Войтенко довели перевагу синьо-жовтих до трьох м'ячів. Але у третьому періоді азербайджанці дали справжній бій. Голів Олександра Пославського, який оформив дубль, та Дмитра Войтенка виявилося недостатньо, щоб втримати перемогу в основний час – 6:6.

В овертаймі все вирішив єдиний гол Аміда Назарова. У результаті 6:7 – поразка збірної України. 1 липня українська команда у матчі за 7-ме місце зіграє з Польщею о 13:30 за київським часом.

Європейські ігри 2023. Пляжний футбол. Чоловіки

Матчі за 5–8 місця, 30 червня

• 14.00. Польща – Молдова – 6:8
  • 15:30. Азербайджан – Україна – 7:6

Голи: Назаров (1, 34, 37), Манафов (26, 36), Зейналлі (28), Маммадов (32) — Пославський (9, 29), Зборовський (10), Пашко (13), Войтенко (13, 33).

Азербайджан: Ширинбаєв, Манафов, Назаров, Маммадов, Бахчалієв, Аллахгулієв, Зейналлі, Гусейнов, Алієв, Гурбатов, Ахундов, Гасімов.

Україна: Неруш, Пославський, Глуцький, Медвідь, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко.

Попередження: Пашко (37), Войток (38) – Зейналлі (28).

Вилучення: Ахундов (33).