Україна оновила найкраще досягнення у світовому рейтингу з волейболу

Чоловіча збірна вперше в історії піднялася вище 15 місця

CEV

Міжнародна федерація волейболу (ФІВБ) оприлюднила новий рейтинг для збірних команд, де враховано успішний виступ України в Золотій Євролізі.

Чоловіча збірна України зараз розташовується на 14 місці, маючи у своєму активі 196.28 бала. Це найкраща позиція збірної в історії.

Зазначимо, що на груповому етапі Золотої Євроліги підопічні Угіса Крастіньша здобули шість перемог із шести можливих. «Синьо-жовті» стали першою командою в історії турніру, яка не програла на цій стадії змагань жодного сету. Українці дійшли до фіналу Євроліги, де поступилися Туреччині (2:3) і, в результаті, отримали срібні нагороди.

Ще однією причиною такого підвищення в рейтингу стало рішення Міжнародної федерації волейболу прибрати зі списку росію та білорусь.

Волейбол | 28 квітня 2024, 19:36 0

Завершився чемпіонат Польщі з волейболу, в якому 12 місце посів львівський «Барком-Кажани»