УЄФА змінено формат матчу за Суперкубок Європи

Переможець визначатиметься швидше

6997
5
УЄФА

Європейський футбольний союз ухвалив рішення щодо зміни формату проведення матчу за Суперкубок Європи.

Відтепер у разі нічиєї в основний час поєдинку команди одразу вдадуться до серії пенальті для визначення переможця замість проведення двох додаткових таймах по 15 хвилин.

Нагадаємо, 16 серпня цього року в черговому розіграші Суперкубка УЄФА у Піреї стосунки з'ясують «Манчестер Сіті», як переможець Ліги чемпіонів сезону-2022/2023, та іспанська «Севілья» – переможець Ліги Європи попереднього сезону.

Чинним володарем трофея все ще є мадридський «Реал», який у 2022 році обіграв «Айнтрахт» із Франкфурта (2:0).

(52)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів