Кожанов врятував Карпати від поразки в першому спарингу Маркевича

Львів’яни зіграли внічию з «Агробізнесом»

15009
0
ФК Карпати Львів. Денис Кожанов

«Карпати» провела перший спаринг під керівництвом нового-старого головного тренера – Mирона Mаркевича. Суперником був «Агробізнес», для якого це вже був третій контрольний поєдинок в підготовчий період.

Слід сказати, що матч у Львові був закритий для представників мас-медіа, тренерський штаб «зелено-білих» вирішив не повідомляти навіть склад своєї команди.

Як стало відомо Sport.ua, суперники зіграли внічию. В першому таймі рахунок відкрили гості після влучного удару Романа Толочка, до речі, сина екс-півзахисника «Карпат». А за десять хвилин до фінального свистка в колотнечі біля воріт гостей ветеран львів'ян Денис Кожанов вирівняв становище – 1:1.

За нашими джерелами, окрім Кожанова з гравців, що виступали за «Карпати» в минулому сезоні, був задіяний Амбросій Чачуа. Решта – літні новачки, серед яких чимало колишніх футболістів харківського «Mеталіста».