Вихід у плей-оф залежить від гри з Молдовою та матчу Італії зі Швейцарією

3713
2
УАФ

28 червня о 18:30 відбувся матч 2-го туру Європейських ігор 2023 між збірними Швейцарії та України з пляжного футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Турніри з пляжного футболу ІІІ Європейських ігор, у яких беруть участь чоловіча та жіноча збірна України, проходять у період з 27 червня по 1 липня у польському Тарнуві.

За регламентом змагань – 8 чоловічих збірних на груповому етапі зіграють в однокруговому турнірі, за підсумками якого по дві найкращі команди з кожної групи вийдуть у півфінали, а невдахи змагатимуться за 5–8 місця.

Україна стартувала з перемоги над Італією (6:5), а Швейцарія обіграла Молдову (9:4). У матчі лідерів між собою перемогу відсвяткувала команда Швейцарії (4:2).

Перший період завершився з мінімальною перевагою українців за рахунок голу Івана Глуцького на 4-й хвилині. У другій 12-хвилинці ситуація сильно змінилася, й у ворота українців влетіли відразу три м'ячі (1:3). У заключному періоді на гол Андрія Борсука швейцарці відповіли влучним пострілом Деяна Станковича, який оформив дубль. Судді зафіксували поразку збірної України з рахунком 2:4.

Для виходу до плей-оф синьо-жовтій команді треба 29 червня обіграти Молдову, плюс в іншому матчі синьо-жовтим потрібна втрата очок Італією або ж їх перемога з різницею +3 чи більше.

18:30. Швейцарія – Україна – 4:2

Голи: Станкович, 18, 26, Кесслер, 18, Рюттіман, 20 – Глуцький, 4, А. Борсук, 26.

Швейцарія: Кальдас, Кесслер, Вюст, Родрігес, Шранц, Рюттіман, Муну, Ходель, Отт, Станкович, Шпакка, Штайнеманн.

Україна: Неруш, Пославський, Глуцький, Медвідь, Войток, Щериця, Корнійчук, Пашко, Зборовський, А. Борсук, Заворотний, Войтенко.

Попередження: Войтенко, 35.

• 21:30. Польща – Іспанія