Голкіпер випустив м'яч із рук, іспанець забив гол, але суддя його не зарахував

10720
1
AP Photos. Руслан Нещерет

У вівторок, 27 червня, пройшов матч 3-го туру Євро-2023 U-21 між збірними України U-21 та Іспанією U-21 (2:2). Команди грали у Бухаресті на стадіоні «Рапід-Джулешті».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

21-річний український воротар Руслан Нещерет в одному з епізодів вводив м'яч у гру з рук, але не зміг нормально його вкинути – м'яч опинився у іспанця, який пробив у ворота. Однак суддя скасував цей гол.

Нещерет про про причину незарахованого голу розповів:

«Іспанець ударив мене по руці, і я за інерцією навіть не зміг викинути той м’яч. Тож це був фол. Після цього він підійшов до мене і сказав, що дійсно зачепив. У тому моменті він же не міг сказати: ні, я не чіпляв його. Трохи хитрий.

Треба спокійно підходити до таких ігор. Нам Руслан Ротань сказав, що ми маємо насолоджуватись таким моментом: ми вийшли з групи. Потрібно отримувати від цього задоволення, грати і тішити вболівальників.

Так, хотілось перемогти. Але гру ми провели гідно. Звісно, засмучуєшся, коли пропускаєш на останніх хвилинах. Це дуже неприємно для нас, а для мене як для воротаря – тим більше. Нічия – це теж хороший результат, тому думаю, що хлопці дуже добре зіграли.

Пропущений гол на останніх хвилинах? Бувають помилки, буває таке, що недогледіли когось, – як у першому чи в другому моменті. Але я вважаю, що ми провели дуже гідну гру, і я дуже задоволений тим, що робили хлопці.

Чесно, не знаю, треба подивитись, що пішло не так [у епізоді з другим пропущеним м'ячем]. Можливо, концентрація. Можливо, дуже виснажились наші захисники. Таке буває у футболі. Іспанці виклались на максимум у цьому епізоді і забили гол.

Налаштування на чвертьфінал? Як і на всі ігри, налаштовуємось по максимуму. Тренувальний процес змінюватись не буде, і грати по-іншому ми, навряд, станемо. Треба не відходити від своєї гри і витискати з цього максимум.

Переїзд у інше місто? Думаю, що дорога – це точно не визначальний фактор. У нас має бути величезне бажання грати за тих хлопців, які зараз б’ються за нас і нашу свободу. Тому дорога – то взагалі не проблема».