Абель РУЇС: «У України дуже хороша команда. Вони багато атакували»

Іспанський форвард прокоментував поєдинок проти збірної України

3652
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Абель Руїс

У вівторок, 27 червня, пройшов матч 3-го туру Євро-2023 U-21 між збірними України U-21 та Іспанією U-21 (2:2). Команди грали у Бухаресті на стадіоні «Рапід-Джулешті».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Іспанський форвард Абель Руїс розповів:

«Це був дуже складний матч. Україна має дуже гарну команду, що вони показали у перших двох іграх і сьогодні. Вони грали дуже добре, багато атакували. А у нас, коли у нас немає м'яча, виникають проблеми.

Важливо було залишитись тут, у Бухаресті, щоб не міняти місто. Між іграми кілька днів тому переїзд ускладнює завдання. Можливість залишитись тут дуже важлива. Ми грали не лише проти суперника, а й за те, щоб залишатися тут, на тій самій базі.

Роль запасного? Ми повинні використовувати хвилини, які дає нам тренер, у дебюті гри або після 70, 80 або 85 хвилин, як би це не було. Ось така єдність у нас у команді: хто приходить, той викладається на 200%. Це те, що ми намагаємося робити на благо команди. І це має значення».