Рауль із Реалом Мадрид Кастілья провалили фінал плей-оф за місце в Сегунді

Проте мадридці виступили краще за дубль «Барселони»

1930
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Рауль Гонсалес

Команда «Реал Мадрид Кастілья» за підсумками сезону-2022/2023 не змогла здобути право на підвищення в класі, і нову кампанію вона знову проведе у 3-му дивізіоні чемпіонату Іспанії.

Підопічні легендарного екснападника «галактікос» Рауля Гонсалеса у фіналі плей-оф за право вийти в Сегунду не зуміли обіграти «Ельденсе».

Перша зустріч команд принесла нічию 1:1. У другій зустрічі гравці «Реала Мадрид Кастілья» на виїзді вели в рахунку 2:0, але перевагу не втримали. Після 2:2 в основний час мадридці на 108-й хвилині ще раз домоглися переваги, але за шість хвилин рахунок знову став нічийним - 3:3.

Згідно з Регламентом, за двох нічиїх у фіналі «Ельденсе» отримав путівку до Сегунди, оскільки в регулярному чемпіонаті посів більш високе місце, ніж «Реал Мадрид Кастілья».

Варто зауважити, що в півфіналі плей-оф «Реал Мадрид Кастілья» вибив із розіграшу дубль «Барселони». Програвши в столиці Каталонії перший матч із рахунком 2:4, мадридці вдома в матчі-відповіді перемогли 3:0.