Пропустили наприкінці. Полісся програло контрольний матч команді з Румунії

Житомирський клуб поступився команді «Сепсі» з рахунком 0:1

4148
2
ФК Полісся

25 червня на зборах в Австрії відбувся перший контрольний матч житомирського «Полісся» в літнє міжсезоння.

Опонентом житомирян був «Сепсі» ОСК, румунський футбольний клуб з міста Сфинту-Георге, заснований 2011 року. Суперники виступають у Лізі I, в сезоні 2022/23 посіли шосте місце. Минулого року виграли суперкубок Румунії, а місяць тому захистили титул володаря Кубка Румунії В кінці липня розпочнуть свій єврокубковий шлях у Q2 Ліги конференцій проти ЦСКА Софія.

Пропустивши гол наприкінці гри, Полісся програло перший контрольний матч команді з Румунії з рахунком 0:1.

Товариський матч

25 червня, Австрія

Полісся (Житомир) – Сепсі (Румунія) – 0:1

Гол: Паун, 89.

Полісся (перший тайм): Поспєлов (Кудрик), Шаповал, Шабанов, Чоботенко, Кравченко, Кушніренко, Крушинський, Янаков, Грицук, Козак, Будківський.

Полісся (другий тайм): Кудрик (Яшков), Морговський, гравець на перегляді, Гітченко, Морозко, Петрук, Огіря, Шастал, Грицук (Микитюк), Козак, Будківський.