Європейські ігри. Україна повернулася до топ-3 в медальному заліку

Українська збірна має 9 золотих, 6 срібних і 3 бронзові медалі

11849
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Марина Бех-Романчук

Збірна України посідає 3-тє місце в медальній таблиці після 3-го дня Європейських ігор 2023, що проходять у польському Кракові.

Синьо-жовта команда після трьох днів змагань має у своєму активі 18 медалей (9 золотих, 6 срібних і 3 бронзових). Очолює медальний залік Іспанія.

23 червня Україна виборола 7 медалей: 4 золотих і 3 срібних.

Українська веслувальниця Людмила Лузан святкувала перемогу в каное-одиночці на 500 м. Це її друга золота нагорода на цих змаганнях та третя загалом.

В стрибках у воду на найвищу сходинку п'єдесталу зійшли Ксенія Байло / Кірілл Болюх (322.68), змішана синхронна пара, що змагалася на вишці 10 м.

Дві медалі здобуті в артистичному плаванні. На другу сходинку п’єдесталу в акробатичній групі зійшли Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко (208.9800). Також срібло здобув у довільній програмі дует у складі сестер Марини та Владислави Алексіївих (232.8438).

Три нагороди додалися у скарбничку збірної України у легкій атлетиці. У бігу на дистанції 800 м золото завоювала Наталія Кроль (1.59,77). Чемпіонкою у потрійному стрибку стала Марина Бех-Романчук (14.58 м). Срібним призером у метанні молота став Михайло Кохан (77.03 м).

До топ-5 медальної таблиці Ігор входять: Іспанія (13–8–8), Італія (11–13–15), Україна (9–6–3), Німеччина (8–9–5), Польща (8–4–6). Медалі вже мають 38 із 48 країн, які беруть участь у змаганнях.