Європейські ігри. Україна посідає 4 місце у медальному заліку після 2 днів

Українська збірна має 5 золотих, 3 срібні, 3 бронзові нагороди

3519
0
НОК. Українська байдарка-четвірка взяла срібло

Збірна України посідає 4-те місце у медальній таблиці після 2-го дня Європейських ігор 2023, що проходять у польському Кракові.

Синьо-жовта команда після двох днів змагань має у своєму активі 11 медалей (5 золотих, 3 срібних та 3 бронзових).

23 червня Україна здобула дві нагороди у карате. Чемпіоном у ваговій категорії до 75 кг у чоловічому куміте став Андрій Заплітний, срібло серед жінок виборола Аніта Серьогіна (до 61 кг).

Каноїстка Людмила Лузан до вчорашнього золота (у двійці на дистанції 500 м) додала срібло в одиночці на 200-метрівці.

Українська байдарка-четвірка здобула срібло на дистанції 500 м у складі: Дмитро Даниленко, Іван Семикін, Олег Кухарик та Ігор Трунов.

Є й перша нагорода для України у легкій атлетиці. Бронзовим призером у потрійному стрибку став Владислав Шепелєв.

До топ-5 медальної таблиці Ігор входять: Іспанія (9–5–4), Італія (8–8–9), Польща (6–2–4), Україна (5–3–3), Німеччина (3–8–3). Медалі вже мають 35 із 48 країн, які беруть участь у змаганнях.