Збірна України U-20 провела контрольний матч проти Грузії

Команда Дмитра Забірченка готується до чемпіонату Європи в Дивізіоні B

566
1
fbu.ua

Чоловіча збірна України U-20 продовжує підготовку до виступу на Євробаскеті (Дивізіон В). Наша молодіжна команда провела черговий контрольний матч в Ризі, Латвія, де вдруге зустрілась із однолітками зі збірної Грузії.

Українська збірна в цьому матчі поступилась з рахунком 70:79. Наші хлопці мали гірші за суперника кидкові показники, забивши лише 1 з 16 триочкових. В той же час підопічні Дмитра Забірченка припустилися меншої кількості втрат (13 - Україна, 21 - Грузія).

Під час другої чверті збірна України мала 12 очок переваги, але, пропустивши ривок суперників у третій чверті, втримати лідерство піcля великої перерви «синьо-жовті» не змогли.

Найрезультативнішим гравцем у складі нашої команди став Олександр Кобзистий, який набрав 22 очка та зробив 7 підбирань.

Чемпіонат Європи в Дивізіоні В проходитиме в Скоп’є, Північна Македонія, початок змагань — 7 липня. Три найкращих збірних турніру — фіналісти та переможець матчу за третє місце — отримують підвищення в класі та підіймаються в Дивізіон А. В груповому раунді збірна України зіграє проти Грузії, Швеції, Азербайджану та Косово.

Відзначимо, що в першому матчі проти Грузії підопічні Дмитра Забірченка перемогли з рахунком 66:56.

Контрольний матч

Грузія U-20 — Україна — U-20 79:70 (21:16, 10:21, 23:12, 25:21)

Україна U-20: Кобзистий 22 + 7 підбирань, Бринюк 12 + 5 підбирань + 4 передачі, Кошеватський 4 + 3 передачі + 2 перехоплення, Безима 4, Дзюба 2 — старт, Сафонов 8, Батальський 4 + 5 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Семерич 4 + 3 підбирання, Бублик 4, Зайцев 4, Бедностін 2 + 3 підбирання - 4 втрати