| Оновлено 18 червня 2023, 23:09
4532
1

Збірна України виграла всі матчі у групі В Золотої Євроліги

В шостому поєдинку першого етапу підопічні Крастіньша перемогли команду Північної Македонії

4532
1
CEV

Завершився груповий етап чоловічого волейбольного турніру Золотої Євроліги. У заключному поєдинку збірна України у місті Скоп'є зустрічалася із командою Північної Македонії.

Наші волейболісти ще два тури тому забезпечили собі перше місце. Тож результат цього поєдинку не мав для них особливого турнірного значення. Водночас було б чудово, якби українці виграли 3:0. Тоді б вони встановили для себе феноменальний рекорд, пройшовши перший етап не те що без втрачених очок, а й без програних партій.

Перший сет гості провели основним складом та без особливих проблем виграли 25:18.

У другій партії Угіс Крастіньш провів одразу кілька замін. І хоча більшу частину ігрового часу українцям довелося наздоганяти суперників, наприкінці вони знову виявилися сильнішими 26:24.

І третій сет збірна України виграла 25:23. Таким чином, вона досягла стовідсоткового результату в групі В, набравши 18 очок і не програла жодній партії.

Українці провели гру у такому складі: Ілля Ковальов (набрав 2 очки), Дмитро Терьоменко (4), Віталій Щитков (1), Олег Плотницький (14), Юрій Семенюк (7), Василь Тупчій (6), Дмитро Канаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Владислав Щуров (2), Юрій Синиця (0), Тимофій Полуян (8), Євген Кісілюк (6), Віталій Кучер (4), Олександр Бойко (ліберо).

Золота Євроліга з волейболу. Чоловіки
Шостий тур. 18 червня
Група В
Північна Македонія – Україна

0:3 (18:25, 24:26, 23:25)

ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

24 та 25 червня збірна України візьме участь у «Фіналі чотирьох» та боротиметься за те, щоб виграти головний приз турніру Золотої Євроліги.