ВІДЕО. Бондаренко реалізував пенальті у матчі Україна U-21 – Ірландія U-21

На 63-й хвилині рахунок 1:1, ірландці забили наприкінці першого тайму

5749
1
УАФ. Артем Бондаренко

У п'ятницю, 16 червня, проходить товариський матч між молодіжними збірними України U-21 та Ірландії U-21.

Рахунок у грі відкрив Артем Бондаренко на 17-й хвилині. Футболіст донецького «Шахтаря» реалізував пенальті.

Наприкінці першого тайму ірландці зрівняли рахунок. На 45+4 відзначився Ендрю Моран з англійського «Брайтона». На 63-й хвилині рахунок 1:1.

Молодіжна збірна України U-21 під керівництвом Руслана Ротаня веде підготовку до Євро-2023 U-21, що пройде із 21 червня до 8 липня у Грузії та Румунії.

Команда займається у австрійському регіоні Штирія. 13 червня синьо-жовта збірна у першому спарингу обіграла команду Кувейту U-23 з рахунком 2:0. Голи забили Богдан В'юнник та Данило Сікан.