Одна з найкращих перемог Віталія в кар'єрі

1367
2
ATP. Віталій Сачко

Український тенісист Віталій Сачко (№266 ATP) продовжив перемагати на ґрунтовому челенджері в Братиславі.

У матчі 1/4 фіналу українець виявився сильнішим за третього сіяного Федеріко Корію з Аргентини (№93 ATP).

Братислава. 1/4 фіналу
Віталій Сачко (Україна) – Федеріко Корія (Аргентина) – 4:6, 7:5, 6:3

Зазначимо, що в другому сеті Корія подавав на матч за рахунку 5:4, але українець зумів перевести поєдинок у фінальну партію.

Це була перша зустріч тенісистів. Українець перервав серію з 12 поразок поспіль у матчах проти суперників із першої сотні світового рейтингу.

Для Сачка це буде перший півфінал у сезоні.

У наступному раунді Віталій змагатиметься проти Томаса Барріоса Вери з Чилі (№161 ATP).