Роман ЗОЗУЛЯ: «Шевченко бігав по збірній і розповідав, який я поганий»
Відомий форвард – про конфлікт із легендою

Колишній нападник збірної України з футболу Роман Зозуля розповів про свої складні стосунки з екс-наставником національної команди Андрієм Шевченком.
«Мені пишуть, що в мене образа, що він не викликав мене до збірної. Хто мене чудово знає, як людину... Він мене не те, що не викликав. Я сам відмовився від збірної. Подивіться мій пост, десь 2016-2017 рік. Ну, я сам написав, що відмовляюсь від збірної.

Я все чудово розумів, адже я не маленький хлопчик. Розумів, що Шевченко, якщо й викликатиме, то садитиме мене на трибуни. Я цього не хочу. Я йому зателефонував перед цим постом і спитав.
Що я відмовляюся від збірної, бо я не маю ігрової практики. Коли з'явиться, вам вирішувати, викликати чи ні. Все. Він сказав: Вау, супер, ти мужик, ти клас, звичайно, пиши пост.
Він бігав потім по збірній і говорив хлопцям: «Зозуля такий поганий, нас покинув. Бачили, що він написав?». Багато таких ситуацій є, які мені неприємні», – сказав Зозуля.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


УЄФА може переглянути правило з подвійним дотиком


Здобутої перемоги грецькому колективу не вистачило для того, щоб пройти далі





Зінченко приїздить. Світоліна та всі інші тенісисти приїздять. Не пам'ятаю, аби Зозуля хоч раз приїхав. Боїться, напевно. Легше сидіти в Іспанії і бути патріотом, ніж приїхати під обстріли. Тому дивні оці його наїзди.
Взагалі незрозуміло, навіщо Зозуля нищить свою репутацію оцими маразматичними атаками на Шевченка. Особливо за Джоковича. Може в першу чергу треба атакувати наших тенісистів? Отих, які грають з русньою. Він хоч слово про них сказав? Тикнув ім'ям?
Нє? Тому атаки на Шеву це реально якісь дитячі ідіотські обідки. Бо не взяв у збірну. І схоже, що в Зозулі трохи корона на голові з'явилася. Оце от: "Я волонтер, допомагаю армії. Значить маю право вирішувати, хто і як має допомагати і хто неправильно допомагає".
Таке враження, що Зозуля думає, що він один армії допомагає.
15 місяць війни вам мало срачів?
Ну є позиція Зозулі є позиція Шеви.
Невже клікбейт вижливіший ніж об'єднання?