ФОТО. Як це було. Збірні Німеччини та України розійшлися миром у Бремені

12 червня команди провели товариський матч на Везерштадіоні

3065
2

У понеділок, 12 червня, о 19:00 в Бремені на «Везерштадіоні» пройшов товариський матч між національними командами Німеччини та України (3:3).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

⚽️ На 6-й хвилині Маріус Вольф відкрив рахунок для Німеччини за допомогою рикошету. Синьо-жовті на 19-й хвилині вирівняли ситуацію (1:1). Віктор Циганков використав асист Тимчика. VAR підтвердив, що офсайду не було.

⚽️ Синьо-жовті на 23-й хвилині вийшли вперед (2:1). Михайло Мудрик із вбивчої позиції пробив неточно, але допоміг рикошет від Антоніо Рюдігера. Другу в матчі гольову передачу з флангу зробив Олександр Тимчик.

⚽️ Потім Довбик запресингував суперника і віддав пас-цукерку на Віктора Циганкова (3:1). Німці завдяки голам Кая Хаверца і Йозуа Кімміха врятували ювілейну 1000-ну гру (3:3).

Товариський матч. 12 червня, Бремен

Німеччина – Україна – 3:3

Голи: Вольф, 6, Хаверц, 83, Кімміх, 90+1 (пен) – Циганков, 19, 56, Рюдігер, 23 (автогол)