ВІДЕО. Як збірна України програла Казахстану в фіналі ЧС-2023 із socca

Синьо-жовті зробили камбек, але в серії пенальті трохи не пощастило

2026
0
Socca World Cup

Збірна України посіла друге місце на ЧС-2023 із socca в німецькому Ессені, програвши у фіналі збірної Казахстану із пенальті (2:2, пен. 1:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

В дебюті два м'ячі побували у воротах синьо-жовтих. Андрій Мельник на 18-й хвилині зі штрафного відіграв один м'яч (1:2). Денис Сандецький міг зрівняти рахунок, але не зумів реалізувати супермомент наприкінці першого тайму.

У другому таймі синьо-жовті довго намагалися зрівняти рахунок. Дмитро Іванов із вигідної позиції не влучив майже у порожні ворота. Зрештою, на 37-й хвилині (за три хвилини до кінця) Андрій Мельник дальнім ударом зрівняв ситуацію (2:2).

У пенальті більше пощастило збірній Казахстану, хоча Україна була за крок від перемоги. Україна поступилася Казахстану в серії пенальті (2:2, пен. 1:2) та отримала срібні нагороди ЧС-2023. Бронзові медалі здобула збірна Мексики, обігравши у малому фіналі команду Хорватії (2:0).

ЧС-2023 із socca

Фінал, Ессен (Німеччина), 11 червня

21:00. Україна – Казахстан – 2:2 (пен 1:2)

Голи: Андрій Мельник, 18, 37 – Абай Єлемессов, 10, Алтінбек Мурзабеков, 14

Пенальті: Олександр Колесников (не забив), Абдрассул Авутов (не забив), Денис Хруль (1:0), Джамбулат Нургазієв (стійка), Андрій Цопа (не забив), Фарзад Ескелді (1:1), Денис Сандецький (не забив), Бекруз Пішкар (1:2)

Інші види | 28 квітня 2024, 19:23 3

Чемпіонат Європи 2024 року зі спортивної гімнастики проходить в італійському Ріміні.