537
0
womensfootball.com.ua

10 червня під час навчально-тренувального збору дівоча збірна України WU-15 провела свій другий контрольний поєдинок.

Після трирічної перерви, пов’язаної з пандемією та повномасштабним вторгненням рф, наймолодша дівоча збірна України знову має змогу зібратися на тренувальний збір та перевірити вже найближчий резерв для подальшої участі в офіційних змаганнях чемпіонату Європи та Турнірів розвитку УЄФА.

5 червня команда зібралася разом у Тернополі, а вже за три дні на міському стадіоні провела перший контрольний поєдинок з однолітками із СК «Ладомир» Володимир – 8:1. 10 червня синьо-жовті зустрічалися з «Рухом» із Львову.

В першому таймі команди зуміли реалізувати аж 5 моментів на двох. Не обійшлося й без курйозних голів, але на перерву суперники пішли за переваги колективу зі Львова. На дубль Анастасії Гримак і гол Христини Клим підопічні Олени Кудзієвої відповіли влучними пострілами Дар'ї Колодій та Дарини Івасько.

У другому таймі збірна України зіграла більш організовано й зуміла зрівняти рахунок у матчі – дубль в активі Колодій. Були хороші моменти у Козішкурт та Леспух, та все ж утома далася взнаки, і в підсумку підвела реалізація. Зафіксована нічия (3:3).