ВІДЕО. Волейбол у грі з Коваленком. Гравець Верони виніс м'яч рукою з воріт

«Жовто-сині» обіграли «Спецію» з рахунком 3:1 і зберегли прописку в Серії А

3516
4
Twitter

У неділю, 11 червня, відбувся матч плей-оф за право залишитися у Серії А між клубами «Спеція» та «Верона». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «жовто-синіх».

На 68-й хвилині за рахунку 3:1 на користь номінальних гостей захисник «Верони» влаштував волейбол у своєму штрафному майданчику. Гравець «Спеції» перекинув голкіпера, і м'яч мав залітати у ворота, проте Марко Фараоні вибив його рукою зі стрічки. У результаті «орлята» пробили 11-метровий, який не змогли реалізувати, а Марко був вилучений з поля.

Цікаво, що на 5-й хвилині Фараоні відкрив рахунок у матчі.

Український півзахисник «Спеції» Віктор Коваленко розпочав поєдинок у запасі. На 68-й хвилині він з'явився на поле замість Шимона Журковськи.