Рууд назвав ключовий момент у фіналі Ролан Гаррос із Джоковичем

Каспер шкодує, що не забив смеш у шостому геймі першого сету

4542
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Каспер Рууд и Новак Джокович

Норвезький тенісист Каспер Рууд розповів, у який момент події у фіналі Ролан Гаррос 2023 пішли за сценарієм Новака Джоковича.

«Думаю, у геймі за рахунку 4:2 у першому сеті. Мені не пощастило. Був дуже довгий розіграш, я міг зрівняти рахунок у геймі, але не забив смеш. Це дуже розчаровало. Так, я продовжував лідирувати, але було б здорово зробити рахунок 5:2 перед новими м'ячами. Було важко.

На тай-брейку Новак грав якось занадто добре, особливо на початку. Я трохи засмучений, що не нав'язав боротьбу на старті другого сету. Він занадто швидко повів, і я не зміг відігратися.

Третій сет був рівним. У мене було не так багато шансів, але я намагався тримати подачу, залишатися в грі і чекати розвитку подій», – сказав Рууд.

Зазначимо, що Каспер програв із рахунком 6:7(1), 3:6, 5:7.