Низька оцінка Холанда. Названо найкращого гравця фіналу ЛЧ Ман Сіті – Інтер

Родрі на 68-й хвилині забив єдиний гол і приніс перемогу «містянам»

5502
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Родрі

У суботу, 10 червня, відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів між клубами «Манчестер Сіті» та «Інтер». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «містян».

Єдиний гол на 68-й хвилині забив Родрі. У результаті в УЄФА іспанського півзахисника англійської команди назвали найкращим гравцем поєдинку.

Статистичний портал WhoScored поставив Родрі оцінку 8.4 балів. За 90 хвилин гри Родрі, крім голу, 80 разів доторкнувся до м'яча, віддав 61 точний пас (92,4%), 1 раз успішно обіграв суперника, виграв 4 єдиноборства, 9 раз втратив володіння, 1 раз виніс м'яч, 1 раз заблокував удар та тричі перехопив м'яч.

Цікаво, що зірковий норвезький форвард «Ман Сіті» Ерлінг Холанд отримав лише 6.5 балів, що є найгіршою оцінкою в команді нарівні з Кевіном Де Брюйне, який отримав травму ноги на 35-й хвилині зустрічі та був замінений.

Оцінки WhoScored за матч Манчестер Сіті – Інтер – 1:0

(30)

«Я вам що, сваха?» Леоненко прокоментував конфлікт Мілевського та Алієва
Футбол | 07 травня 2024, 10:34 1

Колишній нападник «Динамо» підтримує Олександра

Скільки заробила Жирона з Довбиком і Циганковим за вихід до Ліги чемпіонів?
Футбол | 06 травня 2024, 23:14 2

Кожен клуб, який вийшов у головний єврокубковий турнір 2024/25, отримає £15.9 млн