На черзі – Бразилія. Визначені всі чвертьфінальні пари ЧС-2023 із socca

Збірна України 10 червня о 18:30 зіграє проти команди Бразилії

3177
0
Soccer UA

Визначено всі пари 1/4 фіналу на ЧС-2023 з socca, який проходить у німецькому Ессені.

Увечері 10 червня у чвертьфіналах зустрінуться: 17:15. Хорватія – Словенія, 18.30. Україна – Бразилія, 19.45. Мексика - Греція, 21:00. Казахстан – США. Вказано київський час початку матчів (німецький час – на одну годину менший).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Суперником синьо-жовтої збірної в 1/4 фіналу буде команда Бразилії, чемпіон світу 2022.

Синьо-жовті з 9 очками з 9 виграли групу E і вийшли у плей-оф. Підопічні Віталія Мельника у 1/16 фіналу обіграли команду Албанії (3:1), потім виграли у Марокко (3:1) та вийшли до чвертьфіналу.

Бразилія теж не втрачала очок на шляху до чвертьфіналу. Вигравши всі три матчі групи, бразильці у плей-офф перемогли Італію (3:0) та Польщу (3:1).

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.