Запорожець, 27, Клименко, 54 – Насонов, 21, Шестаков, 34, Долінський, 67, Копил, 90+1

«Інгулець»: Паламарчук – Ковальов, Козиренко (Сидоренко, 88), Кучеренко – Смоляков, Кухарук (Одарюк, 77), Клименко, Коробенко – Козак (Кравчук, 88), Сітало (Марусич, 77), Запорожець.

Запасні: Білик, Осипенко, Павлов, Ченбай, Резепов.

«ЛНЗ»: Самойленко – Норенков, Муравський, Тарасенко, Насонов (Солдат, 64) – Тищенко, Бойко, Копил – Савін (Нехтій, 79), Нич (Галенко, 88), Шестаков (Долінський, 64).

Запасні: Дубовий, Шеліхов, Євдокимов, Полюлях, Синьогуб.

10 червня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

10 червня о 19:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Спроба відібрати м'яч на лівому фланзі атаки в Клименка коштувала Копилу попередження.

10 червня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, чотири хвилини.

10 червня о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Ничу на заміну вийшов Галенко.

88’

Сидоренко вийшов замість Козиренка.

10 червня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Кравчук гратиме замість Козака.

86’

Нехтій грубо врізав по ногах Клименку, який проштовхнув м'яч повз нього до правого флангу штрафного.

10 червня о 19:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Бойко на ближній спокійно перекусив простріл Марусича від лицьової з лівого флангу штрафного.

10 червня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Нехтій із лівого флангу грав до штрафного на Тищенка, але до того м'яч не пустив Ковальов.

10 червня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Нехтій вийшов на заміну Савіну.

10 червня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Марусич вийшов замість Сітала.

10 червня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Одарюка випустили замість Кухарука.

10 червня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Тищенко на дриблінгу зайшов до лівого флангу штрафного, після чого бив від кута воротарського, але Кучеренко блокував на кутовий.

10 червня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Простріл із правого флангу в напрямку Савіна на ближньому виході з воріт забрав Паламарчук.

69’

Знову багато боротьби від обох команд.

10 червня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Долінський одразу попереджений за те, що влетів у Смолякова перед власним штрафним.

10 червня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Сильну подачу з лівого флангу виконав Кухарук, тож Сітало головою не дотягнувся.

10 червня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Шестакова змінив Долінський.

64’

Насонова поміняв Солдат.

10 червня о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Сітало низом зіграв із правого флангу на ближній кут воротарського, де Козаку не дали пробити другим дотиком.

10 червня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Утримання м'яча на власній половині від ЛНЗ.

10 червня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! На виконання Тищенко з пенальті забив у правий нижній кут!

10 червня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

ПЕНАЛЬТІ! VAR побачив, що фол був у штрафному.

54’

Клименко наступив на ногу Копилу, який фінтив повз нього до лівого флангу штрафного.

10 червня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Не пустили з м'ячем на лівий фланг штрафного захисники Інгульця Норенкова.

10 червня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

І геть по-іншому тепер потрібно дивитись на повільний футбол Інгульця. Це вже тактика.

10 червня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Пас із лівого флангу від Козиренка під удар на Клименка завершився прицільним виконанням здалеку в лівий кут!

10 червня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

10 червня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

10 червня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Помітно дальній постріл від Ковальова запустив м'яч набагато вище воріт.

10 червня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дві хвилини.

10 червня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Передачу з лівого флангу до штрафного Нич зупинив на ближньому куті воротарського, після чого бив у дальній, але Паламарчук відбив ногами.

10 червня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Козак спрямував дальній удар із лівого флангу повз ближню стійку, до цього обігравшись у стінку з партнером.

10 червня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Смоляков пройшов лівим флангом атаки, виконав подачу, але замикати її було нікому.

10 червня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Коробенко пострілом здалеку з правого флангу поцілив у суперника.

10 червня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

У ноги Запорожцю на лівому фланзі атаки пішов Шестаков на чужій половині.

10 червня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Кухарук виконав переведення на правий фланг атаки точно в аут.

29’

Майже без прискорень пересуваються полем футболісти. Нікуди не годиться.

10 червня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Бойко впав у боротьбі проти Запорожця на правому фланзі захисту, після чого суперник на нього ще й наступив.

10 червня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

У позиційній атаці перебуває ЛНЗ, але просування до чужого штрафного майже відсутнє.

10 червня о 18:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Смоляков проривався до лівого флангу атаки, але був збитий Насоновим.

10 червня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Тарасенко не пустив Козака з м'ячем до лівого флангу атаки.

10 червня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Насонов із правого флангу подавав на дальню стійку, де Клименко перевів м'яч до рук Паламарчуку.

10 червня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Самойленко забрав на середньому виході до центру штрафного подачу від Кухарука з правого флангу.

10 червня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Постріл від Козиренка з центральної зони перед штрафним пішов повз праву стійку.

10 червня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Господарі на досвіді тримають м'яч у центрі поля.

10 червня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Копил виконав передачу з глибини до лівого флангу штрафного до рук Паламарчука.

10 червня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Шестаков трохи не встиг на ближній у підкаті завершити простріл від Савіна з правого флангу.

10 червня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Бойко приняв на руку м'яч на власній половині біля центрального кола.

10 червня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

МОМЕНТ! Сітало в центрі штрафного завершував передачу Козака з лівого флангу, але в дотик поцілив повз ближню дев'ятку.

10 червня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Тримає м'яч Інгулець на чужій половині на старті матчу.

10 червня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 10 червня, відбудеться перший перехідний поєдинок Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться петровський «Інгулець» та черкаський «ЛНЗ». Матч пройде у с. Петровому, на полі стадіону «Інгулець», розпочав о 17:00.

Регулярний сезон національної першості залишився позаду, але ніхто не казав, що на цьому цікаві події вичерпали себе. Відкритим залишається питання про перелік команд, які наступного футбольного року радуватимуть нас своєю грою. Саме тому плей-оф за місце в «еліті» й викликає такий ажіотаж. «Інгулець» підходить до вирішального рубежу без повноцінного головного тренера, тоді як команду буде змушений рятувати від вильоту її колишній гравець – Владислав Лупашко. У «ЛНЗ», навпаки, подібних проблем немає, але є великі амбіції та питання до власної результативності.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Інгулець» – «ЛНЗ».