Жіноча збірна України з пляжного футболу поступилася Португалії по пенальті

640
0
fpf.pt

Сьогодні, 7 червня, в Назаре жіноча збірна України з пляжного футболу провела другий товариський поєдинок із командою Португалії.

Готуючись до ІІІ Європейських ігор, підопічні Юрія Клименка вчора, 6 червня, в Назаре в контрольному матчі в запеклій боротьбі поступилися збірній Португалії (3:4).

Сьогодні, 7 червня, синьо-жовті знову зустрілися з учорашнім суперником. Якщо в минулій зустрічі українки майже весь час відігравалися, то цього разу відразу захопили ініціативу. Вже на 4-й хвилині Юлія Дехтяр вивела команду вперед.

І хоча у другому періоді португалки зуміли відігратися, Юлія Костюк знову відновила перевагу гостей. Однак у третій 12-хвилинці суперниці вдруге зробили рахунок нічийним (2:2).

Матч перейшов у трихвилинний овертайм, в якому команди обмінялися забитими м'ячами, причому дубль оформила Юлія Дехтяр (3:3). На жаль, у серії пенальті влучнішими виявилися португалки (пен. 3:2).

Португальський НТЗ збірної України триватиме до 9 червня, після чого майже вся команда вилетить додому. Четверо дівчат – Анастасія Терех, Ірина Дубицька, Мирослава Випасняк та Олеся Малиновська – зіграють за свої клуби в Кубку чемпіонів Європи там же, у Назаре.