07 червня о 23:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

07 червня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Ігор замість Раньєрі.

07 червня о 23:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Момент!

Після штрафного з своєї половини Соучек виграв повітря і бив головою метрів з 15 - Терраччано перестрахувався і вибив на кутовий.

07 червня о 23:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Момент!

Террачано і Додо по черзі відбили удари в площину своїх воріт, але даремно - перед тим був фол в атаці.

07 червня о 23:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Дункан на лавці активно протестує проти чогось і вже має гірчичник.

07 червня о 23:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Удар Бірагі з опорної зони вийшов сильним, але в руки Ареоля.

07 червня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Заміна у Вест Гема.

Форнальс міняє Бенрама.

07 червня о 23:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Міленкович на фланзі руками завалив суперника.

07 червня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Сапанара штовхає в спину Додо на фланзі.

07 червня о 23:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Момент!

Ніко Гонсалес знову скидав партнеру (після прострілу справа), але Мандрагора вицілював з десяти метрів у ліву дев'ятку і трохи не влучив!

07 червня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Антоніо виходить на побачення з Террачано після пасу Пакети, але не забиває. Все одно офсайд.

07 червня о 23:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

ГГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Амрабат закинув на правий кут воротарського, Ніко Гонсалес скинув назад під удар Бонавентурі, котрий метрів з й0 пробив під ліву штангу! 1:1. Перед цим фіалки вимагали пенальті, але тепер задоволені і так.

07 червня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Італійці відходять від шоку.

07 червня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

ГГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Бенрама пробив у верхній правий кут, воротар полетів наліво!

07 червня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Заміни в команд.

В Зума щось сталося, його міняє Керер. В італійців Сапанара замість Куаме.

07 червня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Пенальті!

Дурний пенальті, але справедливо - не треба розмахувати руками в своєму штрафному.

07 червня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Біргаі, як показує повтор, грав рукою в своєму штрафному. Ненавмисно грав, але все ж

59’

Гравці Вест Хема атакують арбітра, вимагаючи пенальті. Мабуть, таки поставить його арбітр - пішов дивитися.

07 червня о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Дальній удар Куаме по центру забирає Ареоля.

07 червня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Додо ставить претензії арбітру за щось, той впевнено ставить бразильця словами на місце.

07 червня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Агерд агресивно влітає в центрі поля в Ніко Гонсалеса. Арбітр демонструє жоту картку.

07 червня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Вест Гем пробує забити після кутових, італійці впевнено захищаються.

07 червня о 23:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Кабрал міняє Йовича в перерві.

07 червня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

07 червня о 22:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’ +4

Небезпечно!

Куаме пробив так, що голкіпер відбив, давши можливість Йовичу добити. Але арбітри подивилися повтор і побачили у форварда невеликий офсайд.

07 червня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано.

07 червня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Ніко Гонсалеса штовхає Емерсон в спину в центрі поля.

07 червня о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Емерсон пішов напролом і заробив штрафний метрів за 25 від чужих воріт. Все закінчилося невдалим навісом.

07 червня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Додо показував щось арбітру, той поплескав бразильця по щоці.

07 червня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Відновилася гра, все дуже спокійно, гідно повели себе обидві команди.

07 червня о 22:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Після подачі кутового від Бірагі (у нього забинтована голова) м'яч літав над штрафним Вест Гема, але нормального удару не відбулося.

07 червня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Жах.

Спершу Ніко Гонсалеса обкидали пластиковими склянкам, а потім Бірагі, який пішов подавати кутовий. Італійцю розбили голову, вся голова в крові. Арбітр зупинив гру, проводить консультації, чи варто забирати команди з поля.

07 червня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Бенрама рвався в штрафний і дуже артистично впав на лінії. Навіть із загального плану було видно, що малює фол, арбітр оцінив гірчичником.

07 червня о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Амрабат розпочинає практично всі атаки Фіорентини, дуже помітний сьогодні.

07 червня о 22:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Міленкович після кутового пробив вище воріт.

07 червня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Пакета в центрі розвертався з м'ячем і його збили.

07 червня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Вест Гем далі чекає свого шансу на контратаках.

07 червня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Додо не отримав пас врозріз, бо суперники прочитали.

07 червня о 22:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Амрабат біля свого штрафного зупинив Антоніо, який пробіг з м'ячем метрів 30.

07 червня о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Бовен у видовищному підкаті заблокував простріл Бірагі.

07 червня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Момент!

Цоуфал справа вкинув аут в штрафний, захисники винесли і Райс з льоту з лінії штрафного пробив поруч з лівою штангою!

07 червня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Додо зіткнувся у верховій боротьбі з Бенрама, кров на обличчі бразильця, але все має бути нормально.

07 червня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Дальній удар Мандрагори летить дуже далеко від правої дев'ятки.

6’

Нічого не міняється, Фіорентина з м'ячем, англійці захищаються.

07 червня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Фіорентина перехоплює ініціативу і контролює м'яч.

07 червня о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Розпочинає Вест Хем з удару - кіпер італійців забирає несильний удар Антоніо після зміщення останнього з флангу в центр.

07 червня о 22:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

07 червня о 21:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

p>

06 червня о 22:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 7 червня, відбудеться фінал Ліги конференцій сезону 2022/2023, в якому гратимуть італійська «Фіорентина» та англійський «Вест Гем». Гра пройде в Празі (Чехія) на полі стадіону «Еден Арена» (відомий також під назвами «Фортуна Арена» та «Сінобо»), початок - о 22:00 за Києвом.

Обидві команди востаннє вигравали євротрофеї в 60-х роках минулого століття, тому зроблять все для перемоги. Цей поєдинок - шанс пробитися в єврокубки на наступний сезон, оскільки в своїх чемпіонатах команди зайняли восьме і чотирнадцяте місце відповідно. «Фіорентина» вже мала шанс цього сезону здобути трофей, але у фіналі Кубку Італії поступилася «Інтеру» (1:2) і тепер спробує довести, що звання найрезультативішої команди цьогорічної Ліги конференцій (36 голів) вона здобула не просто так.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Фіорентина» - «Вест Гем».