На шляху до мети. Юліан Бойко вийшов у фінальний день турніру Q School

На кону в турнірі в Лестері – чотири перепустки до Світового снукерного туру

459
0
Facebook. Юліан Бойко

Український спортсмен Юліан Бойко продовжує боротьбу за путівку до Світового снукерного туру.

Другий турнір 2023 Q School, в якому розігруються 4 перепустки у World Snooker Tour, проходить на Morningside Arena у Лестері. Для отримання ліцензії потрібно дійти до чвертьфіналу та виграти його.

5 червня Бойко виграв два матчі та вийшов у фінальний день, де треба буде перемогти ще у двох поєдинках.

У третьому раунді Юліан Бойко здолав Захарі Річардсона з Англії з рахунком 4:2. На старті матчу Юліан вийшов уперед 2:0 із брейком 55. Суперник зміг відіграти два фрейми і знову зрівняти рахунок (2:2). Однак Юліан вийшов уперед і, не допустивши вирішальної партії, зафіксував перемогу кількома підходами.

У 4-му раунді Юліан Бойко здолав Джеймса Лі з Англії з рахунком 4:1, виконавши три хороші серії (72, 78 і 70), і вийшов у фінальний день турніру.

6 травня о 12:00 за Києвом український снукерист гратиме у 5-му раунді змагань проти Пітера Лайнса з Англії.