Система визначення голу дала збій

2230
1
Getty Images/Global Images Ukraine

У матчі-відповіді другого раунду плей-оф «Парма» і «Кальярі» розігрували путівку до фіналу за вихід у Серію А.

У першому поєдинку «Парма» вела в рахунку після першого тайму 2:0, однак у перерві мегадосвідчений воротар Джанлуїджі Буффон через травму був замінений, а в наступній 45-хвилинці «Кальярі» забив три м'ячі.

Після поразки 2:3 «Пармі» було необхідно здобути перемогу в поєдинку у відповідь. Долю матчу вирішив спірний епізод на 74 хвилині.

Система визначення голу (технологія лінії воріт) зафіксувала гол гравця «Парми» Бонні та надіслала сигнал арбітру зустрічі. Однак VAR вирішив, що м'яч повністю не перетнув лінію воріт. Рефері скасував гол, у результаті поєдинок завершився нульовою нічиєю.

У фіналі плей-оф «Кальярі» розіграє путівку до Серії А з «Барі». Перший матч між «Кальярі» та «Барі» відбудеться на Сардинії 8 червня, а зустріч у відповідь запланована на 11 червня у Барі.

Нагадаємо, що «Кальярі» вилетів із елітного дивізіону італійського чемпіонату в минулому сезоні. «Парма» востаннє грала у Серії А в сезоні 2020/21.

Джерело Sport.ua
(10)

Дель Потро розповів, коли закінчаться дискусії про найвидатнішого тенісиста
Теніс | 28 березня 2024, 10:31 2

Хуан Мартін упевнений, що для цього Новаку Джоковичу потрібно виграти ще кілька турнірів Grand Slam