Тренер Севільї: «У серії пенальті нас супроводжував успіх»

Хосе Луїс Менділібар – про перемогу над «Ромою» у фіналі Ліги Європи

816
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хосе Луїс Менділібар

Головний тренер іспанської «Севільї» Хосе Луїс Менділібар прокоментував перемогу над італійською «Ромою» (1:1, 4:1 – пенальті) у фіналі Ліги Європи.

«Я радий, що ми тут. Радий, що ми перемогли після нелегкого відрізку, який був у нас у цьому сезоні. Ми зробили добру справу. Це може вплинути на клуб.

Ми погано розпочали матч, вони комфортно себе почували на полі. Але в другому таймі ми змінилися. У додатковий час нічого суттєвого не сталося, а у серії пенальті нас супроводжував успіх.

Коли вони забили нам, усі подумали, що нам дуже непросто відіграватися. Але після перерви ми швидко зрівняли – це додало нам сил боротися за перемогу в цьому фіналі.

Пенальті на тренуваннях та пенальті при 60 тисячах уболівальників – це не одне й те саме. У минулих раундах ми не відпрацьовували 11-метрових. Ми були впевнені у гравцях, які виконуватимуть пенальті», - сказав Менділібар.