Ролан Гаррос
| Оновлено 31 травня 2023, 19:12
11013
4

Леся ЦУРЕНКО: «Все, що сталося з Мартою, було для мене шоком»

Українка розповіла про своє незадоволення керівництвом WTA-Тура

| Оновлено 31 травня 2023, 19:12
11013
4
Леся ЦУРЕНКО: «Все, що сталося з Мартою, було для мене шоком»
Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA 66) розповіла про те, що незадоволена діями керівництва WTA-Тура:

«Вони цим шумом прикриваються, бо нічого не роблять. Адже ми не просто так незадоволені. Дуже дивуюся, чому у багатьох людей таке відчуття, що ми з порожнього місця обурюємось. Тому багато причин. Ми відчуваємо несправедливість, ми маємо щось із цим зробити, бо це неприємно по-людськи.

Нам неприємно чути усі ці негативні речі про нас. Коли почалася війна, я не могла зрозуміти, що взагалі роблю на кортах. Вдома – війна, а життя продовжується.

Потім я зрозуміла, що це нормально. І сама пережила цю трансформацію. Я зрозуміла, що можу зробити щось для допомоги Україні. Тому я залишилась у Турі.

Все, що сталося із Мартою, було для мене шоком. Я не очікувала, що вона може одержати реакцію від глядачів. А це наслідок цього шуму, що просто прикриває бездіяльність. Ось для мене, як для тенісистки з України, не було зроблено нічого».

Марта Костюк була освистана трибунами після того, як не потиснула руку Аріні Соболенко у першому раунді Ролан Гаррос 2023.

Джерело Трибуна
Оцініть матеріал
(71)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Легіонер Шахтаря близький до переходу у Полісся
Футбол | 04 жовтня 2023, 10:19 5
Легіонер Шахтаря близький до переходу у Полісся

Лукас Тейлор вже пройшов медогляд для трансферу в клуб із Житомира

Чекає на Калініну? Свьонтек віддала Лінетт лише 2 гейми на турнірі в Пекіні
Теніс | 04 жовтня 2023, 16:05 4
Чекає на Калініну? Свьонтек віддала Лінетт лише 2 гейми на турнірі в Пекіні

Іга у двох сетах впевнено переграла Магду

Коментарі 4
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Сергій Юрійович
За той рік, орки витратили на свою пропаганду 2 мільярди (!!) доларів. Комусь мільйони, комусь три копійки, як дешевим тролям, але воно дає результат.
Vitaliy Shevchenko
Я якось після цього інциденту наткнувся в твіттері на коментар одного дописувача з Франції, який стверджував, що ніхто не свистів в адрес Марти, окрім 15 чоловік з фан-сектору лайна з білорусії, та ще двох невідомих російськомовних глядачів, які кричали фууу., а потім лайну кричали: молодЄц, саме після цих слів він їх і індифікував. 
Выталкиватель парашутистов
Недавно мне звонил мой одноклассник с Марселя ( живет там с 1987 года, моряк, удачно женился на француженке). Он любитель тенниса и регулярно посещает все турниры, Ролаг Гарос, в том числе. Он тоже возмутился, что наша спортсменка не подала руки этой ватнице. И когда я ему начал все объяснять,он в штыки принял мои объяснения и доводы - спорт вне политики, это его главный аргумент в споре. А что тогда говорить об темных французах, которые дальше своей квартиры и кафешки через дорогу,ничего не хотят видеть...
BallsToTheWall
По  десять  калек было на каждой из трибун и кто то из династии романовых свистнул. Ох и событие.  На футболе так свистят, что уши вянут.  Сходили бы на Марсель к Малиновскому.