Монфіс зробив суперкамбек на старті Ролан Гаррос. Світоліна привітала Гаеля

Французький тенісист переміг аргентинця Себастьяна Баеса в п'яти сетах

13430
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаель Монфіс

Ввечері 30 травня у Парижі відбувся цікавий матч першого раунду Ролан Гаррос 2023.

Французький тенісист Гаель Монфіс (ATP 394) переміг аргентинця Себастьяна Баеса (ATP 42) у п'яти сетах. Матч тривав 3 години 51 хвилину.

Монфіс зумів відігратися в останньому сеті з 0:4, не дозволив супернику подати на матч у 10-му геймі й виграв вирішальну партію з рахунком 7:5.

Ролан Гаррос 2023. Чоловіки. Перший раунд

Гаель Монфіс (Франція) [PR] – Себастьян Баес (Аргентина) – 3:6, 6:3, 7:5, 1:6, 7:5

У другому раунді Монфіс зіграє проти 6-го сіяного Хольгера Руне із Данії.

Українська тенісистка Еліна Світоліна привітала чоловіка з яскравою перемогою, опублікувавши stories у Instagram.

«Так пишаюся тобою, Гаель», – написала Еліна і додала два смайла-серця.