Стала відома суперниця Цуренко в 1/32 фіналу Ролан Гаррос 2023

Українка зустрінеться з Лорен Девіс

5912
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Лорен Девіс

Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA 66) дізналася суперницю в 1/32 фіналу Відкритого чемпіонату Франції з тенісу 2023 року.

У 2-му раунді Ролан Гаррос українка зустрінеться з Лорен Девіс (WTA 52, США). Американка на старті французького мейджора у двох сетах обіграла Чжу Лінь (WTA 40, Китай) за 1 годину та 25 хвилин.

Ролан Гаррос 2023. 1/64 фіналу

Чжу Лінь (Китай) – Лорен Девіс (США) – 3:6, 3:6

Леся та Лорен вже грали між собою у 2018 році. Тоді у 1/16 фіналу хардового турніру WTA 500 Акапулько (Мексика) Цуренко обіграла американку з рахунком 6:4, 6:1.

Найвищою позицією Девіс у рейтингу WTA є 26-й рядок. На рахунку Лорен 2 титули WTA та 8 трофеїв ITF. Найкращим результатом на турнірах Grand Slam є 3-й раунд на всіх мейджорах, крім Ролан Гаррос (2-й раунд).

Поєдинок між Цуренко та Девіс запланований на 1 червня. Леся у 1-му раунді змагань обіграла Барбору Крейчикову.