0

Збірна України з фехтування посіла 3 місце у медальному заліку ЧЄ U-23

Українська збірна виграла три медалі

НОК України

З трьома нагородами на третьому місці у медальному заліку завершила збірна України молодіжний чемпіонат Європи з фехтування, що проходив 23-27 травня у столиці Угорщини Будапешті.

Авторкою історичного досягнення у Будапешті стала рапіристка Ольга Сопіт. Її золото стало першою медаллю для нашої країни у цьому виді на чемпіонатах Європи U-23. Потім Ольга Сопіт, Аліна Полозюк, Крістіна Петрова та Дарія Миронюк стали срібними призерками у командній першості з фехтування на рапірах.

Бувши однією з наймолодших учасниць змагань, на найвищу сходинку п’єдесталу пошани в особистій першості серед шпажисток зійшла 15-річна Емілі Конрад.

Українська збірна повторила свій найкращий результат на континентальних першостях серед молоді за кількістю нагород, здобувши три медалі вперше з Братислави-2012.

Таким чином, Україна показала свій найкращий результат і увійшла у трійку медального заліку Чемпіонату Європи U-23.