0
ФК Шахтар

Найважливіші цифри минулого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Шахтар» 20-й раз виграє у гостях у «Зорі».

Донеччани завдають 18-го розгрому луганчанам, повторюючи свій же рекорд чемпіонатів України, досягнутий у поєдинках із «Карпатами», у тому числі 9-й – у гостях, встановлюючи нове найвище досягнення УПЛ.

Гірники святкують 80-ту велику вікторію на чужих полях.

Помаранчево-чорні, які здобули 3-тю поспіль перемогу (м'ячі 7-1), продовжують свою загальну безпрограшну серію до 16 матчів (+13=3), а гостьову – до 10.

Підопічні Ігора Йовічевіча забивають 27 матчів поспіль, а на чужих полях – 18.

Артем Бондаренко проводить 50-й матч у лавах «Шахтаря» (ЧУ – 37, КУ – 1, ЄК – 12, а Тарас Степаненко – 80-й у якості капітана гірників (ЧУ – 62, КУ – 1, СК – 1, ЄК - 16).

Артем Бондаренко стає автором 60-го голу донеччан у гостьових баталіях із луганчанами.

«Зоря» перериває три свої рекордні серії: переможну – з 7 матчів, без поразок у рідних стінах – з 21 (+17=4) та гольову домашню – з 22-х. Востаннє чорно-біло-червоні поступалися гостям 8 серпня 2021 року – 1:2 з «Динамо», а не забивали на своєму полі 25 липня 2021-го – 0:1 з «Олександрією».

Підопічні Патріка ван Леувена обходяться без мирових 13 матчів поспіль (+11-2).

Завершуються дві сухі серії луганців. Рекордна загальна – на 410-й хвилині, а домашня – на 320-й.

«Ворскла» з 5-ї спроби вперше перемагає у гостях у «Дніпра-1».

Біло-зелені святкують 3-тю вікторію поспіль (м'ячі 5-1).

Гол Олександра Скляра виявляється для полтавців 10-м у баталіях із дніпрянами, а для «Дніпра-1» - 50-м, пропущеним на своєму полі.

«Дніпро-1» зазнає 5-ї безвільної поразки в УПЛ, у тому числі першої в рідних стінах.

Підопічні Олександра Кучера продовжують гольову серію до 12 матчів.

«Динамо», що вчетверте завдало розгрому «Колосу», стає автором 30-ї великої вікторії сезону-2022/23.

Кияни, які здобули 5-ту перемогу поспіль на чужих полях (м'ячі 14-3), продовжують свою гостьову безпрограшну серію до 11 матчів (+10=1).

Біло-сині забивають 10 матчів поспіль, а в гостях – 23.

Назар Волошин стає автором 10-го голу динамівців у гостьових поєдинках із ковалівцями.

150-й матч у кар'єрі проводить Олександр Тимчик (ЧУ – 109, КУ – 10, СК – 1, ЄК – 18, ЗУ – 12).

Суха серія Георгія Бущана сягає 380 хвилин.

«Колос» зазнає 3-ї поразки поспіль (м'ячі 1-7), а на своєму полі - 4-ї (м'ячі 1-9), встановлюючи новий особистий антирекорд.

Безгольова домашня серія підопічних Ярослава Вишняка сягає «рекордних» 257 хвилин.

Ковалівці не можуть вразити ворота киян 362 хвилини поспіль.

Євген Волинець стає 10-м гравцем, який забив 3 м'ячі у свої ворота в УПЛ, у тому числі першим серед голкіперів.

«Верес» ділить очки з «Олександрією» у всіх трьох зустрічах на своєму полі.

Чорно-жовто-зелені підписують 10-ту мирову під керівництвом Руслана Ротаня.

М'яч, забитий Дмитром Кльоцем, виявляється 100-м, пропущеним Микитою Шевченком у чемпіонатах України.

Безнічийна домашня серія «Кривбаса» досягає 12 матчів (+8=4).

Даніель Соса стає автором 400-го голу криворіжців у рідних стінах, зокрема 20-го в домашніх баталіях із «Металістом».

ФК Кривбасс. Даниэль Соса (№9)
ФК Кривбас. Даніель Соса (№9)

Підопічні Юрія Вернидуба вдесяте грають на «нуль» цього сезону.

«Металіст» проводить 600-й матч у чемпіонатах України.

Жовто-сині зазнають загалом 3-ї поразки поспіль (м'ячі 0-9), а на чужих полях - 7-ї (м'ячі 3-18).

Безвиграшна гостьова серія «Металіста» досягає 11 матчів (+2-9).

Підопічні Периці Огненовича не забивають 3 матчі поспіль, як загалом (282 хвилини), так і в гостях (278 хвилин).

«Чорноморець», який 3-й раз поспіль виграв у гостях у «Львова» (м'ячі 4-0), стає 4-м клубом, який відсвяткував 100 вікторій на чужих полях у чемпіонатах України.

Перемога одеситів виявляється 80-ю для гостей у сезоні-2022/23.

«Львів» піднімає планку двох особистих антирекордів, зазнавши загалом 11 поразок поспіль (м'ячі 5-23), а на своєму полі – 6 (м'ячі 1-10).

Ще два клубні досягнення «містяни» повторюють, продовживши безнічийну серію до 11 матчів, а з пропущеними голами – до 13.

Підопічні Анатолія Безсмертного обходяться без перемог 13 матчів поспіль (=1-12), а без забитих м'ячів загалом 495 хвилин, а в рідних стінах – 394.

«Металіст 1925», який зробив 10-ту нічию в гостях, підписує 10-ту мирову під керівництвом Едмара.

Харків'яни не можуть вразити ворота господарів 281 хвилину поспіль.

Два особисті антирекорди оновлює «Інгулець», чия загальна безгольова серія досягає 705 хвилин, а домашня – 435.

«Минай» і «Рух» 3-й раз поспіль розходяться миром.

Закарпатці проводять 10-й безгольовий матч у цьому чемпіонаті.

«Рух» повторює особистий антирекорд, обходячись без перемог у гостях 7 матчів поспіль (=2-5).

10-й матч у елітному дивізіоні проводить тренер жовто-чорних Віталій Пономарьов (+2=5-3, 9-9).

«Рух», який зробив 10-ту нульову нічию в УПЛ, підписує 10-ту мирову в нинішньому сезоні.

Безгольова гостьова серія жовто-чорних досягає 322-х хвилин.

​​​​​​​ФК Динамо. Александр Андриевский
ФК Динамо. Олександр Андрієвский

100-й матч у чемпіонатах України проводить Олександр Андрієвський («Динамо»), 50-й – Максим Прядун («Металіст») та Ілля Путря («Чорноморець»), 1-й – Владислав Герич та Ілля Ольховий (обидва – «Львів»).

10-й м'яч в УПЛ забивають Олександр Андрієвський та Георгій Судаков, 5-й – Кевін Келсі, 1-й – Даніель Соса (у 4-й грі).

Володимир Салюк стає автором 550-го голу сезону-2022/23.

85-й сухий матч у чемпіонатах України проводить Юрій Паньків, 55-й – Євген Паст, 40-й – Георгій Бущан.

2-гу червону картку в кар'єрі отримує Ігор Снурніцин, 1-шу – Максим Жичиков (у 47-й грі).

60-й «гірчичник» заробляє для своєї команди нинішнього сезону Володимир Одарюк («Інгулець»), 50-й – Євген Пасіч («Дніпро-1»).