Збірна Латвії вийшла у півфінал чемпіонату світу

19446
5

На чемпіонаті світу з хокею відбулися заключні чвертьфінальні матчі.

Збірна Канади після не надто яскравого групового етапу несподівано спокійно розібралася з Фінляндією з рахунком 4:1 та вийшла у півфінал.

А ось другий вечірній матч вийшов набагато більш захоплюючим, тому що Латвія зуміла вибити Швецію! Латиші, які лише в останній момент застрибнули до чвертьфіналу, обіграли одного з фаворитів.

Латвія за шаленої підтримки своїх трибун виграла 3:1, оформивши вирішальні шайби у третьому періоді. Відзначимо класну шайбу Індрашіса у контратаці, а також гол у більшості під кінець зустрічі.

Неймовірна Латвія вийшла до півфіналу на Канаду. В іншому півфіналі зіграють США – Німеччина.

Чемпіонат світу з хокею

Чвертьфінал

Канада - Фінляндія 4:1

Шайби: 07:12 Квінн (Круз) - 1:0, 30:45 Блейс (Нейборс, Беррон) - 2:0, 42:42 Карконе (Вігар, Міддлтон) - 3:0, 56:52 Хартікайнен (Рантанен, Лехтонен) - 3:1, 57:42 Тоффолі - 4:1

Швеція - Латвія 1:3

Шайби: 12:56 Локмеліс (Індрашіс, Букартш) - 0:1, 29:41 Лейгрен (Реймонд, Ліндхольм) - 1:1, 45:55 Індрашіс (Букартш, Якш) - 1:2, 53:46 Якш (Букартш, Індрашіс) - 1:3