Білодід взяла бронзу. Україна здобула три медалі на Гран-прі в Австрії

Дільшот Халматов завоював срібло, а Артем Лесюк отримав бронзу

1184
0
EJU. Дар'я Білодід

Збірна України здобула три медалі у перший день Гран-прі з дзюдо в Австрії. Відбулися старти турніру Upper Austria Grand Prix 2023 у п'яти вагових категоріях.

Троє українських спортсменів зійшло на п'єдестал. Дільшот Халматов завоював срібло у ваговій категорії до 60 кг. Бронзові нагороди здобули Артем Лесюк (до 60 кг) та Дар'я Білодід (до 57 кг).

На змагання в Австрії не було допущено спортсменів з рф та рб, тому українська збірна вирішила в них брати участь.

Дільшот Халматов вийшов у фінал, але програв вирішальну сутичку через травму пальця. Артем Лесюк та Дар'я Білодід поступилися у півфіналах, але виграли бронзові сутички.

Для Дар'ї Білодід це друга бронза у 2023 році. Вона здобула медаль на змаганнях у Парижі, проте потім у двох турнірах поспіль випустила медаль через дискваліфікації за неправильні прийоми.