|
2143
0

ФОТО. Відзначився асистом. Шапаренко прокоментував своє повернення

Футболіст опублікував пост у своєму Instagram після перемоги «Динамо» у грі з «Колосом»

ФК Динамо Київ. Микола Шапаренко

У середу, 24 травня, відбувся матч 28-го туру УПЛ між клубами «Динамо» та «Колос». Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь київської команди.

24-річний півзахисник киян Микола Шапаренко потрапив у заявку команди, проте розпочав матч на лаві запасних. На 68-й хвилині він замінив Олександра Андрієвського та з'явився на полі.

«Довго чекав цього моменту 🙏🏼 Дякуємо всім за підтримку!», – написав гравець у своєму Instagram.

На 90+3 хвилині зустрічі Шапаренко віддав гольову передачу на Назара Волошина. У поточному сезоні Микола провів лише 3 матчі у складі столичного клубу, в яких відзначився 2 асистами.

Микола переніс операцію і лише зараз зумів набрати кондиції для повернення. Не виключено, що Шапаренко отримає виклик до збірної України на червневі матчі.