25 травня о 23:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

25 травня о 23:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Гарначо, замикаючи простріл, з двох метрів влучив у Кепу!

25 травня о 23:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

ГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Фелікс протягнув м'яч від центра до чужого штрафного і пробив у лівий нижній кут!

25 травня о 23:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Заміна в господарів.

Мактоміней замість Бруну Фернандеша.

25 травня о 23:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Перекладина!

Після удару Гарначо м'яч влучає у верхній каркас воріт.

25 травня о 23:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Заміни в Челсі.

Лофтус-Чик міняє Чуквуемеку, Зієш - Мадуеке, а Давид Фофана - Галлахера.

25 травня о 23:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Пулішич грубо врізався в де Хеа, дістаючи верховий м'яч.

25 травня о 23:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Дика обрізка захисника Челсі Фофани (пас супернику), м'яч моментально опиняється в Решфорда, той з першої спроби не пробив Кепу, але другим ударом закотив у порожні ворота!

25 травня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Енцо Фернандес ходив з'ясовувати стосунки, але арбітр заспокоїв ситуацію гірчичником. І Маласія ще отримав.

25 травня о 23:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Якась бійка на полі, незрозуміло, що сталося, бо оператори показували реаліацію пенальті.

25 травня о 23:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

ГГГГГГГГООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!

Бруну Фернандеш дуже спокійно покотив м'яч трохи правіше центра воріт.

25 травня о 23:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Пенальті!

Фофана б'є по ногах Бруну Фернандеша.

25 травня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Заміни в МЮ.

Гарначо замість Марсьяля, Фред поміняв Еріксена.

25 травня о 23:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Сплеск активності Челсі закінчився, МЮ з м'ячем.

25 травня о 23:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Енцо протягнув м'яч від штрафного по штрафний, але Каземіро показав у підкаті, хто зараз найкрутіший опорник.

25 травня о 23:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Пулішич міняє Мудрика, Хаверца замінив Фелікс.

25 травня о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Челсі активізувався.

Після навісу Аспілікуети Хаверц головою б'є в руки де Хеа!

25 травня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Момент!

Голл пробиває, де Хеа відбиває, Мудрик б'є з лінії штрафного, де Хеа реагує і забирає м'яч після рикошету від Марсьяля!

25 травня о 23:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Простріл Аспілікуети виносить Маласія.

25 травня о 23:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Простріл Мудрика зліва нема кому замкнути. В принципі нема - де центрфорварди в Челсі як клас?

25 травня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Ван-Біссака в центрі збиває суперника, арбітр обмежується зауваженням.

25 травня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

МОМЕНТ!

М'яч від Еріксена після прострілу летів у ворота, але Кепа зумів витягнути несильний удар!

25 травня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Момент!

Мудрик змістився з флангу в центр і пробив у лівий кут - де Хеа витягнувся в струну і кінчиками пальців перевів на кутовий!

25 травня о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

МОМЕННННТТТТТТТТТТТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ліндельоф забрав м'яч на чужій половині, віддав на Санчо, той міг бити, але дозволив це зробити Фернандешу, котрий метрів з 19 влучив у праву хрестовину!

25 травня о 23:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Маласія вийшов замість Люка Шоу.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

25 травня о 22:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +7

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

25 травня о 22:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +6

ГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!

Санчо вибіг на ворота справа і віддав наліво на порожні ворота Марсьялю, котрий з метра не схибив!

25 травня о 22:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +4

Фофана рішуче пішов в атаку і віддав пас в аут.

25 травня о 22:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

Бруну Фернандеш фолить в атаці проти Мудрика.

25 травня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Шість хвилин було додано.

45’ +1

Момент!

Галлахер справа вискочив на ворота і пробив мимо дальньої штанги низом!

25 травня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Дальній удар Галлахера летить набагато вище.

25 травня о 22:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Ван-Біссака перервав закидання на Мудрика.

25 травня о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Мудрик від лицьової накинув на удар Голлу, але тому пробити не дали.

25 травня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Мудрик засильно прокинув собі на хід в простій ситуації. Поміняють, очевидно, в перерві.

25 травня о 22:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Непогано.

Мудрик підхопив м'яч в центрі, з допомогою двох стінок ввійшов у штрафний, але пробити захисники не дали. Хоч щось.

25 травня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Санчо вклав двох, але влучив у захисника.

25 травня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Момент!

Після навісу Хаверц головою пробив з меж воротарського вкрай невдало.

31’

Мудрик вкрай невдало рухається на полі. Таке враження, що боїться отримати м'яч і обрізатися, внаслідок чого тільки імітує відкривання в зони, куди точно не віддадуть пас.

25 травня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Заміна в МЮ.

Маркус Решфорд виходить на лівий фланг, Санчо гратиме справа.

25 травня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Антоні виносять на носилках.

Чалоба підходить вибачатися, але повтор показав, що гравець Челсі не робив нічого кримінального.

Антоні став на ноги і відразу ж впав.

25 травня о 22:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Заміна буде, Решфорд вийде.

25 травня о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Антоні на газоні, медики на полі.

23’

Антоні і Ван-Біссака розривали Мудрика, який знову опинився в захисті, але Чалоба врятував підкатом ситуацію.

25 травня о 22:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

В Аспілікуети пошкодження, але схоже, заміни не треба.

25 травня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Небезпечно!

Аспілікуета вибив м'яч з-під ніг Марсьяля, якого Антоні вивів на ударну позицію в центрі штрафного!

25 травня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Тепер МЮ атакує більше.

25 травня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Мадуеке не обробив м'яч після закидання Енцо.

25 травня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Мудрик ситуативно опинився на позиції лівого захисника, Антоні легко від нього змістився в центр і неточно пробив мимо лівої штанги.

25 травня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Хаверц прострілював справа, Галлахер не встиг на простріл.

25 травня о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Небезпечно!

Бруну Фернандес міг вивалитися на Кепу, але не обробив в останній момент м'яч.

Не забиваєш ти, Мудрик - забивають твоїй команді.

25 травня о 22:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Перевіряють арбітри, дивлячись повтори. Все нормально, гол зарахований.

25 травня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Все просто - Еріксен подав з штрафного зліва і Каземіро головою пробив під перекладину.

25 травня о 22:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Забивати треба, земляк!

Голл викотив зліва на вбивчу позицію перед воротами, але Михайло метрів з 12 не влучив нормально по м'ячеві.

25 травня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Небезпечно!

Чуквуемека бив з правого кута штрафного, хотів закинути парашутом в дальню дев'ятку, але вийшло вище десь на метр.

25 травня о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

МЮ побіг вперед, заробив кутовий, але нічого з нього не витиснув.

25 травня о 22:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

25 травня о 21:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25 травня о 1:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 25 травня, відбудеться поєдинок 32 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Манчестер Юнайтед» та «Челсі». Гра пройде в Манчестері (Англія) на полі стадіону «Олд Трафорд», початок - о 22:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Челсі» всіма думками вже давно закінчило цей сезон, але ще доведеться відмучитися два матчі, а тоді пробувати шалено працювати, щоб змити цьогорічну ганьбу. Перший з матчів - перенесений поєдинок 32 туру проти «Ман Юнайтед». Волею випадку сталося так, що кілька днів тому «пенсіонери» вже їздили в Манчестер, щоб подивитися, як ​​​​​​​«Манчестер Сіті» святкує чемпіонство. Ну і принагідно програти дублюючому складу ​​​​​​​«містян». Цілком ймовірно, що така ж доля чекає команду Лемпарда і в четвер. А може, й ні - а раптом їх таки (і нашого Мудрика зокрема) прорве?

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку ​​​​​​​«Манчестер Юнайтед» - ​​​​​​​«Челсі».